خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

کفش کار از مهمترین تجهیزات ایمنی است که به تناسب تمامی موقعیت های شغلی از دفتری گرفته تا معدنکاری در طرح ها و قابلیت های مختلف تولید شده و افراد می توانند بر حسب نیاز خود، مناسب ترین کفش ایمنی را انتخاب کرده و سفارش دهند. از بهترین کفش کار میتوان به کفش ایمنی کاترپیلار اشاره کرد زیرا این شرکت در ساختن کفشها تمامی استاندارد های جهانی را رعایت کرده و مناسب انواع محیط کارگاهی و مهندسی با تخصصی ترین امکانات تولید میکند. سایز کفش معمولا به گونهای انتخاب میگردد که پا با جوراب ضخیم نیز قابل استفاده باشد. برای حفظ سلامتی و امنیت جانی افراد و کارگران، انواع لوازم ایمنی شامل دستکش ایمنی، ماسک ایمنی، لباس ایمنی، عینک ایمنی و نیز کفش ایمنی تولید و عرضه می گردند که یکی از اساسی ترین آنها کفش ایمنی است. می باشند که برخی از این مشاغل پر خطر بوده به گونه ای که حفظ و تضمین سلامت جسمانی کارکنان این مشاغل الخصوص قشر زحمت کش کارگران توسط کارفرمایان و پیمانکاران بسیار ضروری می باشد.

قبل از خرید کفش ایمنی، ابتدا باید خطرهای احتمالی شغلی را که در آن مشغول به کار هستید به خوبی بررسی کنید؛ مثلا کار کردن در محیط های پرخطری که با مواد شیمیایی، اسیدی یا داغ ارتباط مستقیم دارند؛ انجام کار در محیط هایی که جریان برق از آن ها عبور میکند و خطر برق گرفتگی در آنها وجود دارد؛ محل های بسیار سرد و یا بسیار گرم؛ محل هایی که احتمال افتادن یا سقوط اجسام تیز و سنگین وجود دارد و موارد مشابه. کارگران به عنوان فعالترین افراد در کارخانه ها، کارگاه ها، تولیدی ها و … نوع شغل و خطرات پیش روی آن، نقش تعیین کننده ای را در انتخاب مناسب جنس زیره کفش ایفا می کنند.

لغزشهای غیرقابل پیش بینی، بیرون آمدن یا افتادن رویدادهای ناخوشایند است که می تواند در هر محل کار اتفاق بیفتد. اگر در محیطهای آبی یا شیمیایی کار میکنید، کفشهای ساق بلند را انتخاب کنید. به لحاظ بهداشتی نیز در صورت استفاده از کفشهای غیر بهداشتی امکان ایجاد میخچه و باکتری و قارچ وجود دارد. در حقیقت این پوتینها انواع مختلفی دارند از جمله آنها پوتین ایمنی ضد لغزش که در محیطهای لغزنده مورد استفاده قرار میگیرند، کفشهای ایمنی سرپنجه فولاد از پا در برابر ضربه و فشار محافظت میکند، یا کفشهای ایمنی ضد حریق و آتش، سرپنجه کامپوزیت، سرپنجه آلیاژی و …

تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را مورد انواع کفش کار در اختیار شما قرار دهیم. کفشی مناسب است که در ساخت آن تمام استانداردها و اصول ارگونومیکی شغل مورد نظر رعایت شده باشد. این علامت به معنای این است که کفش ایمنی مورد نظر قابلیت جذب انرژی در قسمت پاشنه پا را دارد و سرپنجه به کار رفته در آن نیز، قابلیت تحمل 200 ژول را دارد. به عبارتی دارای خواص ضد استاتیک، کفی مقاوم در برابر مواد هیدروکربن، قابلیت جذب انرژی از سوی پاشنه و کف پا، مقاوم در برابر سوراخ شدن و پارگی، ضد آب شدن و قسمت فوقانی کفش مقاوم در برابر نفوذ آب باشد.