خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

فروشگاه رادین ایمن یکی از مراکز عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی از جمله کفش کار می باشد. فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا یک تولید کننده کالای ایمنی از جمله کفش ایمنی کار است. رادین ایمن جهت توسعۀ فعالیت خود و همچنین رفاه حال مشتریان، با راه اندازی فروشگاه اینترنتی رادین ایمن، امکان خرید اینترنتی کفش ایمنی و دیگر تجهیزات ایمنی کار را با برندهای معتبر و قیمت ارزان برای مشتریان فراهم نموده است. همان طور که ملاحظه فرمودید کفش ایمنی از جمله مهم ترین تجهیزات ایمنی می باشد. کفش های ایمنی باید دارای فاکتور ها و مولفه های ایمنی باشند تا از هرگونه سوانح احتمالی جلوگیری کنند بنابراین خرید کفش ایمنی بسیار مهم بوده و باید حتماً از فروشگاه های معتبر و باسابقه همچون رادین ایمن تهیه شود. به دلیل اینکه رادین ایمن به صورت مستقیم تجهیزات ایمنی را عرضه میکند قیمت های بسیار مناسبی را در نظر گرفته تا بتواند موجب رضایت مشتریانش گردد.

با توجه به مشاغل کاری مختلف کفش های ایمنی نیز دارای تنوع بالایی هستند که مناسب با هر شغلی می باشند بنابراین به هنگام خرید باید کفش مناسب شغل مورد نظر را تهیه کرد و کارشناسان ما در بخش فروش رادین ایمن به شما مشاوره های لازم را در این خصوص خواهند داد. در محیط های کاری خطراتی وجود دارد که میتواند جان پرسنل را به خطر بیندازد، به همین جهت از انواع تجهیزات ایمنی استفاده می شود که این تجهیزات شامل کفش کار، لباس کار ،دستکش ایمنی، عینک و کلاه و غیره می باشد. در محیط های کاری که جریان الکتریسیته و خطرات آن وجود دارد، تکنسینهای برق ساختمان یا پرسنل تاسیسات برق کارخانجات و غیره از کفش های مخصوص ضد جریان الکتریسیته استفاده می کنند که در این کفش ها از فلز استفاده نشده و عایق کامل جریان برق می باشد. به طور کلی استفاده از کفش کار استاندارد و مناسب در محیط های کاری ضروری و الزامی است.

کفش ایمنی در دسته تجهیزات مهم و ضروری برای افراد می باشد .خطراتی همچون سقوط اجسام سخت و سنگین دلیل محکم برای ضرورت استفاده از کفش ایمنی می باشد. کفش مطابق استاندارد EN ISO 20345 به دسته هی مختلف حفاظتی تقسیم شده که با حروف زیر نمایش داده می شود. کفش ایمنی مطابق با استاندارد EN ISO 20345 حداقل ویژگی های زیر را دارا می باشد. ضد لغزش: وجود یک سری شیارها و مواد زیره کفه مانع از لیز خوردن افراد در مکان های بسیار لغزنده مانند محیط های مملو از روغن می شود. از لحاظ مسائل بهداشتی اگر شما از کفش هایی که بدون آستر هستند استفاده کنید، باعث به وجود آمدن میخچه در کف پا شده و محیط را برای به وجود آمدن قارچ در کفش فراهم میآورید که این خود باعث بوی نامطبوع پاهایتان میشود.

از طرفی راحتی، زیبایی و استانداردهای مورد نیاز شما در نظر گرفته شود. هنگام انتخاب کفش ایمنی باید معیارهای خاصی را در نظر بگیریم. کفش ایمنی کار استاندارد از شما در برابر سوخنگی محافظت می کند. همواره جهت خرید هر چیزی داشتن اطلاعات کافی در مورد نوع جنس و قیمت و کارایی جنس مورد نظر، حتی در خرید کفش ایمنی کمک شایانی به ما می کند از این رو بازار کفش ایمنی جهت فروش کفش ایمنی تمامی مفاهیم علائم اختصاری روی کفش ایمنی را در محصولات ذکر کرده است. کفش های کار برای محیط های خاص طراحی و ساخته شده اند که برای انواع مشاغل از جمله ساختمان سازی، کارخانجات صنعتی، کابینت سازی، ماشینکاری، تراشکاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرند، مثلاً برای کار در کارگاه های ساختمانی از کفش های ایمنی ساخته شده از چرم استفاده میشود و این کفش ها دارای مقاومت بالا در هر قسمت پنجه می باشد که از سرپنجه فولادی در آنها استفاده می شود.