خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

این مدل کفش استاندارد برای افرادی که خارج از محیط کارگاه در شرایطی که رطوبت بالا است کاربرد دارد. در همین راستا کفش کار در مدل و جنس های متفاوتی ساخته می شوند. کفش کار باید متناسب با سایز پاهای شما باشد. همچنین طراحی کفی کفش باید به گونهای باشد که باعث خستگی پا نشود. کفش ایمنی طبی دارای کفی کاملا ارگونومیک است که به دلیل ساختار پا می تواند کف آن را بپوشاند. پا قلب دوم است و باید از آن مراقبت شود. جنس رویهی آن از چرم مصنوعی میباشد و زیره ازPVC است. پس چطور می توان یک کفش کار مناسب پیدا کرد و مشخصه های آن چیست ؟ در نتیجه کفش ایمنی را باید متناسب با محیط کار و خطرات موجود در آن خریداری کنید. کفش کار نباید به نحوی باشد که فرد با میل و رغبت از آن استفاده کند و تنها مجبور به استفاده از آن نباشد.

کفش کار یا کفش ایمنی نوعی کفش است که برای استفاده در محیط کار طراحی و ساخته می شود. البته ناگفته نماند که بسیاری از ارگان ها برای یکدست شدن پرسنل و شناسایی آنها از افراد متفرقه از لباس کار استفاده می کنند، به عبارتی ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار از فواید استفاده از لباس و کفش کار به شمار می رود. کفش های ایمنی استاندارد با برند های داخلی (تولید تبریز و شهرستان های دیگر) این فروشگاه دارای کیفیتی بسیار بالا و از مواد اولیه مرغوب هستندکه قابل رقابت با نمونه های خارجی بوده و بعضا از نظر کیفی و زیبایی بالاتر از آن ها می باشند .

باید بدانید اگر شما می خواهید محصول مناسبی را برای محیط کاری خود تهیه کنید، باید هزینه آن را بپردازید. کفش ایمنی یا نوع ساق بلند آن پوتین ایمنی یکی از لوازم ایمنی پرکاربرد برای محافظت شخصی و حفاظت از پاها در محیطهای کاری است. از آنجایی که پا قلب دوم و قلب عصب بدن یاد می شود، حفاظت از آن اهمیت بسیار زیادی دارد، بنابراین هنگام کار باید از پاها به خوبی محافظت شود تا آسیب نبینند. نوع قرار گرفتن پا در کفش مستقیماً با فرم ستون فقرات ارتباط دارد، بنابراین نباید از کفش هایی استفاده کرد تا به اسکلت بدن و سلامت ستون فقرات و کمر فشار وارد شود.

حتما برای شما هم پیش آمده که بعضی کفش ها پشت پاهای شما را می زند و در مورادی حتی زخم می شود و تاول می زند و یا انگشتان پای شما در فشار است و … این چکمه ها از ورود رطوبت به داخل پا پیشگیری کرده و زیره آج دار آن از لیز خوردن کارگران جلوگیری می کند. لباس و کفش کار همانطور که از نام آن پیدا است به لباسی گفته می شود که هنگام کار از آن استفاده می شود. بنابراین کفش ایمنی برای کار بسیار مهم است و حتماً از آن باید استفاده شود. محیط کار یکی از مکان هایی است که برای افراد خطر آفرین می باشد. کفش کار به عنوان اولین ضروریات برای رعایت ایمنی کار کاربرد دارد . در نظر داشته باشید که شغل هایی هم هستند که نیاز به لباس کار ندارند و تنها لازم است از جلیقه یا روپوش برای جلوگیری از آسیب استفاده نمایند.