خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

حتما شنیده اید که “پا قلب دوم است” پس با انتخاب کفش کار مناسب و ایمن می توانید از بروز ناراحتی های مختلف در بدن و اعصاب خود جلوگیری کنید. قطعا یکی از شغل های بسیار مهم و حیاتی در هر کشوری شغل آتش نشانی می باشد و یکی از جمله وسایل لازم برای هر آتش نشانی چکمه پلاستیکی است. کفش کار تولید شده در تبریز علاوه بر اینکه از لحاظ کیفیت کمتر از برندهای مطرح خارجی نیست بلکه از لحاظ قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه است. کفش ایمنی کار استاندارد معمولا از چرم گاو یا چرم بوفالو ساخته می شوند و به همین دلیل دوام بالایی دارند، علاوه بر این کفش های ایمنی چرمی دیرتر فرسوده می شوند. برای آگاهی از محصولات و قیمت های کفش های ایمنی استاندارد به سایت ماه ایمن مراجعه نمایید. از لحاظ مسائل بهداشتی اگر شما از کفش هایی که بدون آستر هستند استفاده کنید، باعث به وجود آمدن میخچه در کف پا شده و محیط را برای به وجود آمدن قارچ در کفش فراهم میآورید که این خود باعث بوی نامطبوع پاهایتان میشود.

استفاده از کفش ایمنی مهندسی باعث عدم لغزیدن و به خطر افتادن افراد میشود. در برخی مناطق ممکن است آب و هوا به حدی سرد باشد که باعث ایجاد آسیب هایی مانند هیپوترمی و نیش های یخ زده منجر شود و این آسیب ها اصلا قابل چشم پوشی نیستند و حتما باید از کفش های مناسبی استفاده کنید تا از بروز این مشکلات جلوگیری کنید. لازم به ذکر است طرز قرار گرفتن پا در کفش ارتباط مستقیمی با طرز فرم گرفتن اسکلت بدن و بخصوص ستون فقرات دارد. برای اینکه از قیمت خرید این کفش های ایمنی اطلاع کسب کنید باید در نظر بگیرید که شما چه مدلی از این کفش ها را می خواهید خریداری کنید و چه برندی نیز می خواهید بخرید. کفش ایمنی همانند سایر کفش ها از تنوع رنگی و مدل برخوردار می باشند .

برای خرید آنلاین کفش ایمنی مهندسی بهتر است نکات مختلفی را مد نظر قرار دهید. جنس مواد زیره ی کفش را انواع مختلفی تشکیل می دهند که در معرفی پرکاربردترین و کارآمدترین آن ها می توان به زیره کفش PVC، زیره کفش PU، زیره کفش TPU و زیره کفش لاستیکی اشاره نمود. کفشهای ایمنی باید گرمای پاها را حفظ کنند تا افرادی که در محلهای بسیار سرد کار میکنند دچار مشکل نشده و به عارضههای مختلفی مانند یخزدگی و سرمای پا دچار نشوند. کفش های ایمنی انواع مختلفی دارند که می توان به کفش ایمنی مهندسی، کفش ایمنی طبی، کفش ایمنی تبریز اشاره نمود.

قیمت کفش ایمنی صنعتی با توجه به ویژگیهای مختلفی که دارد تعیین میشود. استفاده از کفش های نامناسب علاوه بر آسیب به پاها به ارگان های مهم دیگر بدن هم آسیب می رساند. این کفی ها علاوه بر فراهم کردن زمینه ای برای راحتی پاهای کارگران، سلامت پای آنها را نیز تضمین می کنند. افرادی که در محیط کاری با برق سروکار دارند اولا که باید کفش ایمنی به پا داشته باشند و کفش کار آن ها میخ یا قسمت فلزی که بتواند رسانای برق شود را نباید داشته باشد. یا افرادی که به دلیل عدم پوشیدن کفشهای عایق الکتریسیته دچار برقگرفتگی شده و جان خود را از دست دادهاند. تفاوتی ندارد که مهندس باشید و یا کارگر، قرار گرفتن در محیط کارگاهی خطرات خود را دارد. گرم نگه داشتن پا در مناطقی که به شدت سرد هستند.