خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

اما با توجه به آنکه کفش ایمنی یا کفش کار در جهت استفاده در محیط های کار و مشاغل صنعتی طراحی و تولید می گردد، لازم است تا از ویژگی هایی همچون راحتی و سبکی برخوردار باشد. در ادامه مدل های پر کاربرد کفش ایمنی مورد استفاده در مشاغل مختلف را به شما معرفی می نماییم. سپس از فروشنده بخواهید تا با راهنمایی صادقانه خود شما را در انتخاب درست و بهینه یاری دهند. در انتخاب و خرید کفش کار باید نکاتی زیادی را مد نظر داشته باشید. همین امر به کارگران این امکان را می دهد که در صورت بروز مشکل برای کفش آن را برای تعمیر به نمایندگی ارجاع داده و یا از کیفیت بالای محصول خریداری شده اطمینان داشته باشند. محیط کار یکی از مکان هایی است که برای افراد خطر آفرین می باشد. پس در انتخاب کفشی که مدت زمان زیادی به پای خود می کنید دقت کنید.

پس برای خرید کفش کار نیز باید شرایط و خطرات محیط کار در نظر گرفته و هدفمند انتخاب شود. در کفش های ایمنی استاندارد از کامپوزیت درجه 1 و فولاد برای این قسمت استفاده می شود در حالی که کفش های اداری فاقد کلاهک ها محافظ پنجه پا می باشند. موارد زیادی وجوود دارد که در قیمت نهایی کفش ایمنی مهندسی تاثیر می گذارند. پا باید بتواند در کفش کار نفس بکشد و دارای آستری مناسب باشد. قیمت کفش کارگری نسوز به دلیل کیفیت بالای لایه رویه کفش نسبتا بالا است. کفش کارگری مناسب برای این افراد باید پنجه هایی فولادی با تحمل 200 ژول انرژی، رویه ای مقاوم از چرم جهت جلوگیری از پاره شدن و زیره ای از جنس PU داشته باشد.

قیمت کفش کار کارگری از انواع دیگر کفش مناسبتر است. یکی از محصولات ویژه ای که به عنوان کفش کار استفاده از آن مورد توجه قرار دارد کفش های طبی است. استفاده از قطعه فولادی در کفش، کفی طبی و رویه چرم از مهمترین ویژگی های کفش کار استاندارد است. چرم با کیفیت ایرانی نیز زبانزد خاص و عام است. سایت و فروشگاه ماه ایمن عرضه کننده کفش ایمنی مهندسی با تنوع بسیار زیاد و سایزبندی کامل شامل کفش های ایمنی ضد لغزش و ضد سایش ساخت ایران و با کیفیت بسیار عالی (دارای تاییدیه از وزارت کار و استاندارد) با جنس رویه از چرم طبیعی گاوی و سرپنجه ها از کامپوزیت، می باشد. در مسئله خرید کفش ارزان باید به این موضوع توجه داشته باشید که ارزان بودن به معنی بیکیفیت بودن کفش کار نیست و تمامی کفشهای کار باید استانداردهای مربوط به خود را داشته باشند اما با داشتن آگاهی از انواع کفش کار و همینطور برندهای تولیدکننده کفش ایمنی میتوان با تصمیمی حساب شده بهترین کفش را با توجه به نیازهایمان با کمترین قیمت خریداری نماییم.

از این حیث باید همواره با توجه به شغل ایمنی لازم در حین کار را رعایت کرد. به کفش ایمنی که در مقابل جریان الکتریسیته رسانا باشد به صورت اختصار آن ED میگویند. جنس مواد زیره ی کفش را انواع مختلفی تشکیل می دهند که در معرفی پرکاربردترین و کارآمدترین آن ها می توان به زیره کفش PVC، زیره کفش PU، زیره کفش TPU و زیره کفش لاستیکی اشاره نمود. جنس زیره کفش از انواع مختلفی می باشند که هر کدام کارکرد خاص خود را دارند. همچنین کفش های ایمنی با رنگ های روشن و طرح های خاص از قیمت بالاتری برخوردار هستند. لذا می توانید با خیال آسوده از کیفیت و راحتی کالا، کفش ایمنی خود را از ماه ایمن خریداری نمایید. اما اگر بودجه شما محدود است، برای خرید محصول مناسب می توانید به موارد زیر توجه داشته باشید: • بهتر است برای خرید این کفش ها به سراغ برندهای معتبر خارجی نروید و کفش مناسب خود را از برندهای داخلی، مانند کفش کار ارک، انتخاب نمایید.