خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

در محیط های کاری خطراتی وجود دارد که میتواند جان پرسنل را به خطر بیندازد، به همین جهت از انواع تجهیزات ایمنی استفاده می شود که این تجهیزات شامل کفش کار، لباس کار ،دستکش ایمنی، عینک و کلاه و غیره می باشد. تولید کنندگان کفش کار هر یک استاندارد هایی را برای تولید کفش ها در نظر می گیرند، اما تنها برخی از آنها کفش هایی با طراحی ویژه با توجه به پاها را به تولید می رسانند که کیفیت بسیار بالایی را دارد و در استفاده طولانی مدت ، پاها به هیچ عنوان آسیب نمیبینند، به همین جهت ما به شما فروشگاه رادین ایمن را معرفی میکنیم، زیرا این مجموعه با در نظر گرفتن کفش های ایمنی با طراحی ویژه و متناسب با پاها و همچنین در نظر گرفتن مسائل بهداشتی در کفش ها ، محصولاتش را به شما عرضه می کند. که ما در مطالب قبلی به این موضوع پرداختیم.

در علم پزشکی پا به عنوان قلب دوم بدن شناخته می شود و این مسئله موجب شده بیش از پیش نسبت به سلامت نگه داشتن این عضو مهم تدابیری اندیشیده شود. به طور کلی متناسب با نوع مشاغل، نیاز به استفاده از کفش ایمنی مناسب است که کارایی لازم را در برابر ایمن نگه داشتن پا داشته باشد. یکی از انواع رایج ترین کفش های ایمنی ، کفش ایمنی با سرپنجه فولادی می باشد که این نوع کفش ها دارای زیره pu می باشند که سبک و ضد لغزش و ضد سایش می باشند بنابراین این کفش ها برای محیط های اسیدی و روغنی بسیار مناسب هستند. در واقع کفش ایمنی با سرپنجه کامپوزیت سبک تر از کفشهای ایمنی با سرپنجه فولادی هستند. به دلیل اینکه رادین ایمن به صورت مستقیم تجهیزات ایمنی را عرضه میکند قیمت های بسیار مناسبی را در نظر گرفته تا بتواند موجب رضایت مشتریانش گردد.

با توجه به اینکه افراد مدام در حال فعالیت در محیط های مختلف بوده و بر روی سطوح متفاوتی گام برمی دارند، نوع کفشی که انتخاب می کنند، نقش بسزایی در سلامت پا خواهد داشت. با توجه به اینکه پا به عنوان قلب عصبی انسان می باشد و پاها از مهمترین اعضای بدن به شمار میروند، باید در انتخاب کفش کار نیز دقت بالایی داشته باشیم. امروزه عموم مردم مشغول فعالیت در اصناف مختلف می باشند و این مسئله موجب شده تا متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، از اعضای بدن خود در برابر صدمات احتمالی جلوگیری کنند. البته این نوع زیره برای مشاغلی که با خطرات جدی یا مواد شیمیایی و …

البته نباید از کفی ضد حساسیت آن غافل ماند. برای مثال می توان در صنعت ساختمان سازی، معماری و عمرانی توصیه می کنیم، کارگران و مهندسین با استفاده کفش کار پنجه فولادی و کفی فولادی از فرو رفتن اجسام نوک تیز به درون کفش محافظت نمایند. کفش ایمنی از انواع تجهیزات ایمنی است که باید به شکل مناسب انتخاب شود تا بتواند بهترین عملکرد را در زمان کار داشته باشد و از پاها محافظت کاملی را ایجاد نماید. کفش ایمنی به خوبی در برابر مواردی همچون سقوط اشیا، خطر سرخوردن، لغزش پا محافظت می کند. در این شرایط قیمت محصولات تخفیف می خورند و شما می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمت پایینی تهیه کنید. افرادی که در مشاغل مختلف در حال فعالیت هستند، پیش از شروع فعالیت، تجهیزات ایمنی کار مناسب مورد نیاز حرفۀ خود را بپوشند. این نکتۀ مهم در رابطه با انتخاب کفش ایمنی نیز صدق می کند.