خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

کفش ایمنی عایق برق که در اصطلاح به آن کفش ایمنی برق نیز می گویند کفشی می باشد که در برابر ولتاژهای برق با فشار بالا مقاوم می باشد و برای مشاغلی که افراد در معرض خطر کار با برق می باشند؛ بسیار مناسب است به همین جهت در هنگام خرید کفش کار باید مشخصات کفش ایمنی عایق برق مناسب را بررسی کنید تا بتوانید کفش کار مورد نظر خود را خریداری نمایید. در این راستا ماه ایمن با در اختیار گذاشتن اطلاعات کافی در خصوص ویژگی های کفش ایمنی مناسب و استاندارد به هم وطنان عزیز کمک می نماید تا خرید آسان تر و رضایت بخش تری را تجربه نمایند.

این کفش ها وزن سنگین تری را در مقایسه با کفش های دیگر دارند و بسیار مقاوم می باشند. از چرم های شتر و بز نیز در تولید کفش ایمنی استفاده می شود که نسبت به چرم گاوی قیمت مناسب تری دارند. کتونیهای ایمنی برای افرادی که ترجیح میدهند به جای چکمه از کفشی سبکتر استفاده کنند مناسب است. کفش ایمنی که دارای قابلیت ضد استاتیک است با حرف A علامت گذاری می شود. کفش ایمنی دارای محافظ کامپوزیتی در پنجه جهت جلوگیری از خطرات برق گرفتگی در محیط های کاری و صنعتی می باشد. به عنوان مثال جهت خرید کفش کار استاندارد برای امور ساختمانی و معادن پیشنهاد می کنیم از کفش های ایمنی استفاده نمائید که با کلیۀ حروف اختصاری علامت گذاری شده باشند. اما هنگام خرید پوتین ایمنی مسئلهی برند چندان اهمیتی ندارد، شما در جهت ایمنی فراهم کردن پا باید پارامترهای دیگری را مد نظر قرار دهید که اساسا در ادامه آنها را بررسی میکنیم.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر از کفش ایمنی به دسته بندی آن در وبسایت فروشگاه بولگانو Bolgano سر بزنید و یا از طریق شماره تماس فروشگاه از همکاران ما برای خرید کفش ایمنی مناسب محل کار خود مشاوره کاملا اختصاصی دریافت کنید. به همین دلیل برای محیطهای فاقد فلز مناسب هستند. این محصولات سبک و راحت هستند و به همین دلیل نیز بهترین گزینه برای راننده گان، دانش آموزان و … به طور کلی کفش های ایمنی ضد آب نیز با حروف لاتین Wr علامت گذاری می شوند. کفش کار که مقاومت بالایی در برابر لغزش بر روی کاشی و سرامیک که توسط محلول های صابون بوجود آمده اند، دارند با حروف اختصاری SRA نشانه گذاری می شوند. برای اینکه از پاهای خود در برابر خطرات احتمالی ناشی از سقوط اجسام، برق گرفتگی، مار گزیدگی، لغزش و فرو رفتن اجسام تیز مراقبت کنید، باید کفش ایمنی یا کفش کار مناسب و استاندارد تهیه کنید.

اشاره کرد. این ویزگیهای برای انجام بسیاری از کارها مناسب است و به طور کلی برای کسانی که در صنعت ساختمان کار میکنند، کاربرد دارد. به محض رویت هر کدام از علائم اختصاری، اطلاعات اولیه نسبت به موارد کاربرد آنها داشته باشید. نکتۀ طلایی که در حوزۀ تهیۀ تجهیزات ایمنی وجود دارد، این است که به محض بی کاربرد بودن و عدم مقاومت کافی کفش در برابر فشارهای وارده و خطرات احتمالی، اقدام به تعویض کفش کار خود نمائید. کفش ایمنی که قسمت فوقانی آن در برابر نفوذ و جذب آب مستحکم است، با حروف Wru مشخص می گردد. کفش های کار که قابلیت ضد لغزش بر روی کلیۀ سطوح کاشی، سرامیک (محلول صابونی رقیق موجب لغزندگی سطح) و فولاد (مواد گلیسرول موجب لغزندگی سطح) دارند با حروف SRC علامت گذاری می شوند. کفش ایمنی که دارای خاصیت ضد لغزش بر روی فولاد با گلیسرول هستند با علامت SRB مشخص می شوند.