خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

موارد زیادی وجوود دارد که در قیمت نهایی کفش ایمنی مهندسی تاثیر می گذارند. رویه کفش نیز در قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد که ممکن است از انوعا چرم مصنوعی و طبیعی، نبوک ، جیر و اشپالت باشد. کارمندان و افرادی که در کارهای فنی فعالیت ندارند می توانند از کفش کار پرسنلی استفاده نمایند. امروزه مراکز زیادی اقدام به فروش کفش ایمنی خارجی ارزان می نمایند که می توان با مراجعه به مراکز فروش در شهر خود و یا وب سایت های فروش اینترنتی اقدام به تهیه آن نمایید. کفش ایمنی عایق برق به دلیل مقاومت در برابر جریان الکتریسیته، دارای قیمت بیشتری است. قیمت کفش عایق برق بر اساس زیره به کار رفته در کفش و همچنین مقاومت سرپنجه آن متفاوت خواهد بود. بر همین اساس نیز از این کفش ها بیشتر در کارهای ساختمانی و عمرانی استفاده می شوند. در واقع، مطالعاتی که در همین راستا صورت گرفته اند نشان می دهند کسانی که از کفش های طبی استفاده می کنند کمتر از کسانی که از این کفش ها استفاده نمی کنند در معرض ابتلا به دردهای ستون فقرات قرار می گیرند و این موضوع در محیط های کاری اهمیت بسیار زیادی دارد.

در واقع به کفش هایی که جریان الکتریکی را از خود عبور نمی دهند به اختصار cp گفته می شود. در کفش های ایمنی مناسب و مقاوم کلاهک محافظ از جنس کامپوزیت فشرده و فولاد می باشد. سابقا جنس این کلاهک ها بیشتر از فولاد ساخته می شد در حالی که امروزه بیشتر از آلمینیوم و کامپوزیت درجه یک استفاده می گردد. کفش ایمنی PU : نوعی کفش ایمنی است که برای ساخت قسمت زیری آن از جنس پلی یورتان استفاده می شود. کفش کار به عنوان اولین ضروریات برای رعایت ایمنی کار کاربرد دارد . مهمترین ویژگی کفش های ایمنی مناسب، رعایت استانداردهای جهانی در طراحی و فرآیند تولید آن هاست.

، جزو گران ترین کفش های ایمنی به حساب می آیند. این پوتین ها به گونه ای طراحی شده اند که سطح رویه آنها دارای یک پوشش آهنی است و این پوشش مانند سد قوی در برابر ضربه عمل می کند. این در حالی است که کفش های اداری از هر دو چرم مصنوعی و طبیعی تولید می شوند. یکی از مواردی که در تعیین قیمت کفش ایمنی مهندسی تاثیرگزار می باشد نوع زیره می باشد که معمولااز موادی همچون پلی اورتان، ترمو پلی اورتان و رابر تولید می شود. همچنین در زمان طراحی کفش ایمنی زنانه لازم است به زیبایی آن توجه شود چرا که یکی از پارامتر های مهم برای زنان می باشد. این موضوع موجب انتخاب راحت تر برای مصرف کننده شده است. هیچ چیز مانند انتخاب کفش کار مناسب نمی تواند به شما کمک کند تا در محیط کاری وظایف خود را به خوبی انجام دهید.

کفش های کار ضد آب به این دلیل مهم می باشد که اگر آب به داخل کفش شما نفوذ کند شما نمی توانید کار کنید یا این که زودتر در محیط هایی که برق اتصال دارد دچار برق گرفتگی می شوید. اما اگر بودجه شما محدود است، برای خرید محصول مناسب می توانید به موارد زیر توجه داشته باشید: • بهتر است برای خرید این کفش ها به سراغ برندهای معتبر خارجی نروید و کفش مناسب خود را از برندهای داخلی، مانند کفش کار ارک، انتخاب نمایید. باید بدانید اگر شما می خواهید محصول مناسبی را برای محیط کاری خود تهیه کنید، باید هزینه آن را بپردازید. پس برای خرید کفش کار نیز باید شرایط و خطرات محیط کار در نظر گرفته و هدفمند انتخاب شود. شناخت خطرات و نیاز سنجی از کارگران به انتخاب و خرید کفش کارگری کمک خواهد کرد. قیمت کفش کار کارگری از انواع دیگر کفش مناسبتر است.