خرید، فروش و قیمت انواع کفش و پوتین ایمنی کار 🥾-ایمن آراز

در چنین شرایطی خرید کفش ایمنی با کیفیت مناسب و پوشیدن آن در محیط کار میتواند تا حد زیادی باعث ایجاد ایمنی برای کارگران و کارکنان شود. کفش ایمنی Cp: این نوع از کفش ایمنی در برابر جریان الکتریسیته ساکن هم مقاوم است. کفش عایق برق: این نوع از کفش ایمنی دارای جنس پلاستیکی سخت هستند که از عبور جریان الکتریسیته جلوگیری می کند. گارانتی: همیشه برای حفظ سلامت خود در محل کار به دنبال خرید جنس های برند باشید، کالاهای برند مانند کفش کار کاترپیلار معمولا دارای ضمانت نامه هستند. در قسمت جلویی کفش یعنی انگشتان پا که بیشتر در معرض خطر قرار دارند، فلز مقاوم به کار می رود. وظیفهٔ کفش محافظت از پا در مقابل خطر سقوط اشیاد، خطر سر خوردن و لغزش پا است زیرا افتادن مختص به مکان خاصی نیست اما کف محیطهای که مواد روغنی آغشته میشود رایج تر است و باعث لیزخوردگی افراد می شود.

مواردی نظیر برند سازنده، سبک طراحی، نوع کفش کار و کاربرد آن در صنایع مختلف در رده بندی کیفی این محصولات تاثیر زیادی می گذارند، اما از عوامل موثر بر قیمت کفش کار استاندارد می توان به کیفیت سرپنجه، آستر، نخ دوخت، قالب زیر کفش، کف داخلی و بند کفش اشاره کرد. قیمت کفش کار بسته به نوع آن و میزان امنیتی که ایجاد می کند متفاوت است؛ اما با توجه به اینکه مواد اولیه کفش کار تبریز در ایران تولید می شود قیمت تمام شده کفش کار نسبت به برندهای با کیفیت خارجی مناسب خواهد بود. کفش ضد مواد خورنده: در ساخت این کفش ها از ماده ای به نام بوتیل استفاده می شود.

از جنس رویه کفش کار نمی توان غافل شد، که اغلب از متریالی همچون چرم گاو، رویه مصنوعی میکرو فیبر، چرم نبوک، چرم جیر، اشپالت، رابر و رویه پارچه ای در تولید آن ها استفاده می شود و هرکدام از آن ها از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند، بنابراین برای خرید کفش ایمنی با کیفیت و استاندارد باید به جنس زیره و رویه این کفش ها دقت نمود. علامت استاندارد: با توجه به افزایش روز افزون کالاهای تقلبی برای خرید جنس اصلی که در هنگام کار از پاهای شما به خوبی مواظبت کند نکته ای لازم و ضروری به نظر می رسد. به هنگام انتخاب کفش مناسب برای کارگران باید موارد زیر در نظر گرفته شود. همه این موارد در ارائه پشتیبانی محکم و مطمئن به شما کمک می کنند. از دیگر ویژگی های کفش کار استاندارد می توان به محافظت از پا در برابر سقوط اجسام سنگین، پیشگیری از حوادث کار، محافظت در برابر سوختگی، گرم نگه داشتن پاها، مقاومت بالا در محیط های اسیدی و خورنده، محافظت در برابر خستگی عضلات، عایق بودن در برابر جریان های الکتریکی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

علائم اختصاری کفش: کفش های ایمنی دارای علائم اختصاری هستند که هر کدام از آن ها نشان دهنده یک نوع قابلیت برای کفش می باشد، برای مثال ضد جریان الکتریسیته، مقاوم در برابر سوراخ شدن، محافظ پنجه و… کفش ایمنیED: این نوع کفش ها در مقابل جریان الکتریکی نارسانا هستند و برق را به خوبی از خود عبور نمی دهند. کفش ایمنی یا نوع ساق بلند آن پوتین ایمنی یکی از لوازم ایمنی پرکاربرد برای محافظت شخصی و حفاظت از پاها در محیطهای کاری است. شرکت رادین ایمن از معتبرترین مجموعه های فروش کفش کار و انواع آن به صورت حضوری و آنلاین با نازل ترین قیمت به همراه تضمین کیفیت و اصالت کالاست، که با سابقه فعالیت طولانی در زمینه عرضه تجهیزات ایمنی و حفاظت شخصی با بالاترین کیفیت و ارسال آن ها به سراسر کشور با مناسب ترین قیمت توانسته اعتماد و رضایت مخاطبان این بازار را جلب نماید.