خرید، فروش و قیمت انواع کفش و پوتین ایمنی کار 🥾-ایمن آراز

متناسب با فعالیت های کاری که با عملیات جوشکاری، سر و کار دارند، داشتن کفش ایمنی ضد حریق لازم و ضروری می باشد. برای نمونه افرادی که در مراکز نیروگاه های برق فعالیت می کنند و یا تکنسین های برق هستند، داشتن کفش کار عایق در برابر جریان الکتریسیته برق می تواند مانع از برق گرفتگی فرد گردد و آسودگی خاطر بیشتر خواهد داشت. باید توجه داشته باشید که شرکت های مختلف تولید کنندۀ کفش های ایمنی بر اساس استانداردهای تعریف شده انواع کفش کار را تولید می کنند و ممکن است تنها برخی از قسمت های پا در برابر خطرات احتمالی حفاظت کند.

هدف از طراحی و تولید کفش کار، افزایش مقاوت اجزای اصلی کفش در برابر صدمات احتمالی می باشد که می تواند بریدگی، سوختگی، فشار بیش از اندازه و … همگی ما این جمله را بارها شنیده ایم که پا قلب دوم انسان است، اما وقتی صحبت از محیط کاری می شود حفظ سلامت پاها بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد. لایه محافظت پنجه: اکثر کفش های کار این عملکرد را دارند ، اما برخی از مدل ها دارای قسمت محافظ نیستند. کفش ایمنی از مهمترین و پرکاربردترین لوازم ایمنی است که اکثر کارگران ساختمانی و صنایع مختلف موظف به تهیۀ آن هستند.

ساق این کفش ایمنی کوتاه است و جنس رویهی آن از چرم طبیعی است و زیره از جنس TPU ساخته شده است. به عنوان مثال کفش ایمنی با استاندارد ایزو ایی اِن ۳۴۵ به منظور حفاظت از پاها با درپوش پنجه ای که قادر به تحمل ضربه با وزن ۲۰۰ ژول است، مقاوم خواهد بود. همه ما مي دانيم كه پا قلب دوم انسان است و بیشترین آسیب هايي كه به پا وارد مي شود دلیلش نپوشیدن کفش کار یا کفش ایمنی مناسب است، طبق استاندارد HSE در محیط كاري خطرناک كاركنان ملزم هستند کفش ایمنی استاندارد بپوشند. اگر به دنبال کفش ایمنی استاندارد با قیمت ارزان هستید، می توانید با در نظر گرفتن موارد مهمی که از ابتدای مقاله بدان اشاره نمودیم، به واسطۀ مجموعۀ رادین ایمن به صورت تضمین شده تهیه نمائید. همچنین قسمت سر پنجه آن نیز باید از جنس فولاد آبکاری شده یا فایبر گلاس فشرده باشد تا بتواند از انگشتان پای شما در برابر پرتاب احتمالی اشیا سنگین محافظت نماید.

کفش ایمنی قادر است از پای فرد در برابر پرتاب اشیا و قطعات تیز و برنده، مواد شیمیایی خطرناک و اشیا سنگین تا حد زیادی محافظت نماید، به همین دلیل انتخاب صحیح آن اهمیت بسیار زیادی دارد. باید بگوییم کسانی که به عنوان لیدر و یا مدیر در محیط های کاری فعالیت دارند تلاش می کنند تا مدل لباس پوشیدن خود را از دیگران جدا کنند تا همواره در تیم کاری برجسته شوند. کفش های کار استاندارد ایی اِس دی (ESD) از پاها در مقابل تخلیۀ الکترواستاتیک یا همان الکتریسیته محافظت می کند و تکنسین های برقکار می توانند از مزایای این نوع کفش ایمنی بهره مند گردند. کلیۀ کفش های کار که با استاندارد ایزو ایی اِن ۲۰۳۴۵ سال ۲۰۱۱ تولید شده اند، از انگشتان پاها در مقابل ضربه ای معادل با ۲۰۰ ژول حفاظت می کند. از این رو نیاز به استفاده از تجهیزات ایمنی می باشد که بتوانند از اعضای مختلف بدن در برابر آسیب های فیزیکی محافظت نمایند.