جدیدترین خبرهای «کفش خارجی

زیرا تعداد شرکت های تولید کننده ی کفش ایمنی بسیار زیاد شده است. تنوع شرکت های تولیدی باعث سردرگمی مشتریان برای خرید بهترین و ارزان ترین واکس شده است. با توجه به نکات ارائه شده می توان گفت سازندگان کفش های ایرانی راه طولانی جهت استقبال افراد دارند و می بایست مسیر خود را به سمت کیفیت و طراحی روز تغییر دهند تا بتوانند دید مشتریان را به سمت خود جذب نمایند. نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور وجود دارند که به پخش مستقیم آن به خریداران و مشتریان می پردازند. برای شناسایی انواع کفش های ایمنی و نوع کارایی آنها از کدهایی استفاده میشود که این کد ها مختص ایران نیست مانند EC. برای مثال در برخی کارخانه ها و صنایع به دلیل امکان سقوط اشیای سنگین باید از کفش های ایمنی استفاده کرد که دارای سرپنجه ی فولادی باشند تا در صورت سقوط اجسام به انگشتان پا آسیبی وارد نشود.

این کفش میتواند که نیروی فشردگی حداقل ۱۵ کیلو نیوتن را تحمل کند و در برابر این نیرو از پا و انگشتان به خوبی محافظت کند. RR ؛ در صورتی که کفش ایمنی دارای این علائم باشد به این معناست که دارای مقاومت در برابر سوراخ شدن است. CP و ED ؛اگر کفش ایمنی دارای علامت CP باشد به این معناست که در برابر الکتریسیته مقاوم است. علائم اختصاری در کفش های ایمنی به چه معناست؟ 2. توجه به علائم اختصاری؛ به علائم اختصاری هک شده روی کفش یا جعبه ی آن باید دقت کنید. در هنگام خرید کفش های ایمنی حتما باید به علائم اختصاری هک شده روی آن توجه کنید. اگر در یک محیط اداری کار می کنید نیازی به داشتن یک کفش ایمنی با سرپنجه های فولادی نخواهید داشت. از آنجایی که کفش های ایمنی در صنایع مختلفی کاربرد دارند لذا نوع و مواد به کار رفته در آنها نیز متفاوت خواهد بود.

3. نوع کفش؛ نوع کفشی که انتخاب می کنید باید متناسب با محیط کاری شا باشد. اما سوالی که در اینجا پیش می آید این است که کفش ایمنی مورد نظر باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ همانطور که گفتیم کفش های ایمنی دارای استانداری جهانی هستند که با توجه به این استانداردها میتوان در مورد کیفیت آنها صحبت کرد. اسکچرز ابتدا در آمریکا با فعالیت در زمینهی محصولات مرتبط با مد و فشن بر سر زبانها افتاد و کمکم به حوزهی تولید کفشهای حرفهای دویدن ورود پیدا کرد و اتفاقا در این زمینه هم بسیار درخشان ظاهر شد. این کتانی ها که در دنیای امروز به اختصار چاکس / Chucks هم نامیده می شوند صد در صد کلاسیک به حساب می آیند و می توان آن ها را چشم بسته با هر لباسی ست کرد حتی با لباس خواب.

این کفشها قیمت بالاتری نسبت به کفشهای معمولی دارند لذا ساختار متفاوتی هم دارند. در ماه مارس ۲۰۱۰ فیلیپس فن هوسن ، مالک برند کالوین کلین کمپانی تامی هیلفیگر را به قیمت ۳ میلیارد دلار خریداری کرد. متاسفانه برخی از آنها با حداقل کیفیت کفش ها را روانه ی بازار می کنند که در واقع با سلامت مصرف کننده ها بازی خواهند کرد. در ادامه ی این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد و شما را برای یک انتخاب درست راهنمایی خواهیم کرد. کفش ایمنی ایرانی یا خارجی کدام یک بهتر است؟ همچنین این مدل کفش مردانه بیشتر با شلوارهای جین، کتان یا اسلش پوشیده شده و مناسب برای استایلهای نیمه رسمی و اسپرت هستند.