جدیدترین خبرهای «کفش خارجی

بسیاری از افراد با توجه به اهمیتی که برای سلامتی و ظاهر خود دارند سعی می کنند مبلغ بیشتری را جهت خرید کفش ورزشی هزینه کنند تا از با کیفیت ترین کفش برخوردار شوند. همانطور که می دانید کفش ها به عنوان یکی از بخش های اصلی و مهم هر کمد لباس به شمار می آیند که نه تنها از پاها محافظت کرده بلکه بر آراستگی ظاهر نیز موثر هستند. کریستفر فون وایلم داسلر یک کارگر تولیدی کفش در هرتسوگنآوراخ در ۲۰ کیلومتری شهر نورنبرگ بود. علت این که این نام خیلی به گوش شما آشنا نیست ، در تنوع کم محصولات آن به نسبت بزرگان این رشته از جمله آدیداس و نایک حکایت دارد.

ایران اکونومیست- مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت گفت: با ایجاد محدودیتهای وارداتی، بستر مناسبی برای حمایت از تولید ملی فراهم شده و بخش عمدهای از تولیدات داخلی پوشاک و کفش جایگزین محصولات خارجی شده است. صراط: قیمت یک جفت کتانی دست دوم خارجی به اندازه دو گرم طلا یا یک سکه گرمی آب میخورد! هرچند در برخی از مدل های با کیفیت و گران قیمت ایرانی ممکن است کتونی هشت جفتی نیز تولید و عرضه شود. فروش عمده کفش چینی به دلیل تولید کفش در ایران با تعرفه زیادی در گمرک همراه بوده و هرساله قوانین سختگیرانه تری برای ورود این اجناس از سوی دولت اتخاد می گردد. رئیس انجمن صنفی کارفرمایی کفش و صنایع وابسته ایران از هدفگذاری برای تولید یک میلیارد جفت کفش خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد هستیم که بخشی از کپی کالاهای خارجی که در بازار ایران با عنوان کالای خارجی هایکپی فروخته میشود، در داخل تولید شده و فقط برند خارجی دارد.

فروش عمده کفش خارجی متفاوت از فروش عمده کفش ایرانی است به عنوان مثال یکی از این تفاوت ها تعداد و رنگ بنذی موجود در کارتن هاست. سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب در گفتوگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از کشف کفش های ورزشی قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال توسط معاونت مبارزه باقاچاق کالاوارز این پلیس خبرداد. فروش عمده کفش اسپرت خارجی معایب و مزایایی دارد که هر تولیدی کفش اسپرت تهران به آن آگاهی دارد لذا این امر سبب گردیده تولیدی کفش اسلامشهر بیشتر از بازار تهران دارای رونق باشد. در حال حاضر بیشتر افراد به دنبال خرید بهترین واکس کفش خارجی هستند. این اسنیکرزها ( کفش کتانی ) ، از متداول ترین و شناخته شده ترین کتانی های بسکتبال بودند و به سبب همین پیشینه و سادگی طرح شان ، محبوب و ماندگار باقی ماندند. مرسدس (MERCEDES): این برند با سابقهای در حدود ۱۰۰ سال، مارکی شناخته شده و مشهور در آلمان و اروپا است.

بسیاری از کفشهای مارک دار خارجی که محصولاتشان از کیفیت بالایی برخوردار هستند، ممکن است در تولید کفشهایشان از چرم صنعتی (مصنوعی) استفاده کنند. در حقیقت کفش ایمنی خارجی اسکچر برای مهندسین رشتههای مختلفی همچون عمران، معماری، ساختمان، راهسازی، مکانیک، معادن سبک و … اما تولیدی کتانی ارزان فقط مختص به اسلامشهر نبوده و در اطراف بازار تهران هم تولیدی کفش اسپرت ارزان نیز یافت می شود. این پیشرفت مهم منجر به ارائه ی عمومی این محصول در سال ۱۹۸۰ شد. در جریان مسابقات NBA در سال ۱۹۹۴ نام تجاری ریبوک به عرضه کفشهای طرح جدید و بدون بند و قابل شارژ به وسیله گاز کربنیک پرداخت.