بهترین و مشهورترین کتانی، کتونی و کفش های مارک دار دنیا

از آنجا که پا، قلب دوم انسان محسوب میشود، بهترین برندهای کفش در دنیا همواره به دنبال آن بودهاند که یک پوشش راحت و سبک برای پا عرضه کنند. ا نگاهی به وب سایت رسمی این شرکت برای انتخاب عالی صندل مردانه و زنانه که شیک، مد روز و راحت هستند و از چرم اصل و مواد طبیعی ساخته شدهاند سر بزنید. این برند کار خود را از اواخر قرن 19 در لیموژ فرانسه آغاز کرد.« Édouard Blanchard» کارخانه خود را در سال 1891 و با ساخت کفش های زنانه و مردانه راه انداخت و کمی بعد توانست به کمک پسرش تولیدات خود را با روش های مدرنی که در آمریکا مورد استفاده قرار می گرفت، تطبیق دهد و تبدیل به یکی از بهترین برندهای کفش در جهان شود. این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassle در سال 1924 اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و Puma.

این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassle در سال ۱۹۲۴ اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و Puma. این برند در سال 1948 توسط Adolf Dassler به وجود آمد. این برند در سال ۱۹۴۸ توسط Adolf Dassler تاسیس شد. برلوتی برند لوکسی است که فعالیت خود را از سال 1959 تا کنون در زمینه پوشاک آغاز کرده است. همچنین این کمپانی در سال ۲۰۰۸ جایزه Billie را به خاطر تاکتیکهای ابداعی و اختراعی را از آن خود کرد. برندهای گرانقیمت زیادی وجود دارد که البته به خاطر ویژگیهای مختلف، ارزش پرداختن این پول را دارد. شاید تهیه بهترین برند کفش ورزشی برای شما هزینه ی زیادی داشته باشد پس ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. در اینفوگرافیک زیر نگاهی داریم به معروفترین برندهای کفش آسیایی که برند نایک، آدیداس، پوما و ریبوک بهترین در سال ۲۰۲۱ هستند.

در زیر 10 تا از بهترین برندهای لباس ورزشی و لوگوهای آنها را میبینید که بدون شک اینها در بازار حاکم هستند. یک برند فرانسوی با کیفیت عالی و مشتریان زیاد که امروزه از هر قشری طرفداران بسیار دارد. امروزه مجموعه گسترده محصولات برند پوما که شامل کفش و پوشاک تجهیزات ورزشی، است در بیش از ۱۲۰ کشور جهان فروخته می شود. در این مقاله از مجله پلازیو به معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان هم از نوع مجلسی و هم رسمی میپردازیم. در معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان ابتدا به سراغ برند john lobb میرویم. نایک تمرکز زیادی بر بازاریابی و افزایش اعتبار نام تجاری خود دارد و از طریق حمایت از رویداد های ورزشی مهم جهان مانند المپیک، NBA و همکاری و حمایت از ستارگان ورزش جهان مانند مایکل جردن، رونالدو ، نیمار، رونی و توجه ویژه به طراحی محصولات برای خانم ها، سعی می کند روز به روز جایگاه خود در عرصه تجاری بهبود بخشد و بر سایر رقبای خود پیروز شود.

Nike از جمله بزرگترین فروشندگان کفش به ورزشکاران در تمام دنیا است. نایک از معتبرترین، مشهورترین و بزرگترین فروشندگان کفش به ورزشکاران در تمام دنیا است. ظاهر شیک و استحکام بالا از جمله ویژگیهای خاص این برند است. این برند با داشتن کفشهای شیک مردانه و زنانه در رنگهای مختلف به شرکت تولید کفش بسیار موفق تبدیل شده است. اسم این برند در زمانی معروف و محبوب شد که کفشهای High Tec Squash را تولید کرد. اسم این برند در زمانی معروف و محبوب شد که کفشهایHigh Tec Squash را تولید کرد. NBAS – New Balance Athletic Shoes Inc در سال ۱۹۰۶ و با اسم New Balance Arch Support Compan تاسیس شد. متأسفانه کفش پلاریس فروشگاه آنلاین برای خرید آنلاین از اینترنت ندارد؛ اما این برند به خاطر داشتن فروشگاههای خود و بیش از 2000 امتیاز فروش در استانبول و بقیه شهرها در ترکیه باعث میشود تا بتوانید کفش پولاریس را در همه جا برای خرید زنان، مردان و بچهها با کیفیت بسیار خوب پیدا کنید.