بهترین مارک کفش کار و کفش ایمنی طبی و راحت – بیک نیک

کفش باید در برابر جریان الکتریسیته برق و هر نوع جریانی عایق باشد! ایمنی این است که از پا در برابر جریان الکتریکی، خستگی و سوختگی محافظت کند. بدین ترتیب بتوانند وسیله ای محافظ برای پا تهیه نمایند. به طور کلی بدین وسیله بتوانند سطح ایمنی و حفاظت از اعضای بدن خود را بهبود ببخشند. امروزه عموم مردم مشغول فعالیت در اصناف مختلف می باشند و این مسئله موجب شده تا متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، از اعضای بدن خود در برابر صدمات احتمالی جلوگیری کنند. در علم پزشکی پا به عنوان قلب دوم بدن شناخته می شود و این مسئله موجب شده بیش از پیش نسبت به سلامت نگه داشتن این عضو مهم تدابیری اندیشیده شود. کفشهای ایمنی (یا کفش کار) فولادی شامل یک قطعه فلزی در قسمت انگشتان پا هستند. کفش ایمنی از جنس پلاستیک سخت : جهت جلوگیری از برق گرفتگی به کار برده می شود.

لذا به چسب یا دوخت به کار رفته شده در کفش بسیار دقت کنید. اگر فرد در کفش کار احساس راحتی نداشته باشد از پوشیدن کفش ایمنی دست می کشد و یا آن را با اجبار به پا می کند که در طولانی مدت می تواند تاثیرات منفی به همراه داشته باشد. پا باید بتواند در کفش کار نفس بکشد و دارای آستری مناسب باشد. اشاره کرد. این کفش ایمنی، برای کارهایی مانند جوشکاری، انبار، معماری، کارهای ساختمانی بسیار مناسب است. بنابراین میتوان در مواردی که خطر برق گرفتی وجود دارد از آنها استفاده کرد. بنابراین داشتن کفش کار ضد آب با کیفیت ، شما را ایمن و گرم نگه می دارد.

امروزه انواع مختلفی از کفش ایمنی در بازار موجود است که اساس تفاوت آنها مواد اولیه به کار رفته در تهیه این کفش ها است. اولین گام در انتخاب کفش ایمنی مناسب در نظر گرفتن شغل فرد است. افرادی که در مشاغل مختلف در حال فعالیت هستند، پیش از شروع فعالیت، تجهیزات ایمنی کار مناسب مورد نیاز حرفۀ خود را بپوشند. با توجه به اینکه افراد مدام در حال فعالیت در محیط های مختلف بوده و بر روی سطوح متفاوتی گام برمی دارند، نوع کفشی که انتخاب می کنند، نقش بسزایی در سلامت پا خواهد داشت. علاوه بر آنکه وجود فولاد برای پنجه، مانع از فشار آمدن به پا در اثر افتادن وسایل سنگین می شود.

به عنوان مثال در محیط های کاری که با مواد شیمیایی سر و کار دارند، خرید کفش ایمنی پلاستیکی ضرورت دارد چون مانع از لغزش فرد در محیط کار می شود. البته این نوع زیره برای مشاغلی که با خطرات جدی یا مواد شیمیایی و … کفش کار از جنس بوتیل : جهت مقابله با مواد خورنده و اکسیداسیون مورد استفاده قرار گرفته می شود. کفش های کار برای محیط های خاص طراحی و ساخته شده اند که برای انواع مشاغل از جمله ساختمان سازی، کارخانجات صنعتی، کابینت سازی، ماشینکاری، تراشکاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرند، مثلاً برای کار در کارگاه های ساختمانی از کفش های ایمنی ساخته شده از چرم استفاده میشود و این کفش ها دارای مقاومت بالا در هر قسمت پنجه می باشد که از سرپنجه فولادی در آنها استفاده می شود. مجموعۀ رادین ایمن با کسب تجربیات فراوان توانسته موفق به تأمین انواع کفش ایمنی، دستکش کار، کلاه ایمنی، عینک ایمنی، شیلد یا محافظ صورت و غیره گردند.