بهترین مارک کفش کار و کفش ایمنی طبی و راحت – بیک نیک

حضور برندهای خوب در داخل کشور باعث ایجاد رقابت و رشد صنعت میشود. در واقع سیاستهای غلط دولتی طی سالهای گذشته، علاوه بر نادیدهانگاشتن ظرفیتهای صنعت پوشاک، موجب شده تا این صنعت نتواند نایی برای رقابت حتی با رقبای غیر رسمی خود داشته باشد و قافله را به اجناس خارجی ببازد. بازار کفش ایمنی به دلیل برخورداری از اجناس ایرانی در فروش کفش ایمنی دارای مناسب ترین قیمت در بازار می باشد. از کارگران و مهندسین گرفته تا کارمندان، همه باید از کفش استفاده نمایند که بتواند ساعت هایی که در محل کار هستند آسیبی به پای آنها وارد نشود. بنابراین بر طبق الزامات سیستم مدیریت HSE برای حفاظت پا در برابر این صدمات کفش کار ایمنی در نظر گرفته شده است که در قسمت جلویی آنها از پنجه های محافظ فولادی استفاده شده و کفه کفش کار را از یک ماده قابل انعطاف مثل پلی اورتان (PU) می سازند.

بر طبق الزامات سیستم مدیریت HSE کفش کار ایمنی کارکنانی که با برق سرو کار دارند یا در محل کارشان احتمال ایجاد جرقه وجود دارد باید فاقد هر نوع میخ فلزی باشد. قسمت پنجه کفش کار بر طبق الزامات سیستم مدیریت HSE به تناسب شغل افراد می تواند از جنس چرم (عایق برق) یا PVC (عایق شیمیایی) نیز باشد. بر طبق الزامات سیستم مدیریت عمده ترین خطر پا در محیط کار له شدن انگشتان پا در اثر سقوط ناگهانی اجسام سنگین بر روی پنجه ها و یا برخورد جلوی کفش کار با قطعات تیز و برنده و آسیب دیدن پنجه پا می باشد. وزن سبک کفش کار را مد نظر داشته باشید.

ست کردن کفش و لباس زنانه شاید موضوع پیچیدهای بهنظر بیاید اما در حقیقت با رعایت چند نکته ساده میتوانید بهراحتی کفش و لباس خود را ست کنید و در موقعیتهای مختلف خوشتیپ باشید. شاید شما کفشهای زیبایی داشته باشید اما اگر با موقعیت و استایل شما هماهنگی نداشته باشند و نتوانید آنها را ست کنید زیبایی آنها از بین میرود. برای انتخاب کفش مجلسی بهتر است سراغ کفشهای پاشنه بلند و ساده با رنگهای طبیعی بروید. برای اینکه بتوانید با استایل خود بدرخشید باید این قانون را رعایت کنید، کفشهای ساده باید با لباسهای طرحدار و پرزرقوبرق ست شوند.

از طرف دیگر کفشهای کار شده و نگیندار بهتر است با لباسهای ساده ست شوند. پا قلب عصبی بدن است و تنها راه محافظت از آن در برابرشرایط نامساعد کاری و عوامل آسیب زای مختلف، استفاده از کفش ایمنی استاندارد و باکیفیت می باشد، این کفش ها بر حسب نوع متریال مصرفی و جنس زیره و رویه در گروه های مختلف قرار می گیرند، که البته تمامی آن ها باید از نرمی، کیفیت، دوام، سبکی و بهداشت بالا برخوردار باشند، به عنوان مثال می توان به انواع کفش کار پرسنلی، کفش عایق برق و جوشکاری، چکمه پلاستیکی و کفش کار ضد مواد خورنده و کفش کار پنجه فولادی اشاره کرد، که هرکدام از آن ها در صنایع مختلف با توجه به نیاز افراد مورد استفاده قرار می گیرند.