بهترین برندهای کفش اسکیت کدامند؟

هر کسی که قصد عزیمت به استانبول را داشته باشد قطعا نیم نگاهی به بازارهای سنتی استانبول و مراکز خرید آن دارد، چه بسا افرادی تنها به منظور خرید به استانبول میروند. اگر چه این برند توسط J.W. این برند با داشتن کفشهای شیک مردانه و زنانه در رنگهای مختلف به شرکت تولید کفش بسیار موفق تبدیل شده است. فیلا دارای اسکیت در شاخههای مختلف همچون کواد، فریاستایل، آیس، فیتنس و اسکیت عمومی کودکان است. این کمپانی به طور تخصصی به تولید اسکیت در رشتههای مختلف میپردازد. به طور کلی در این مقاله سعی کردیم شما را با معروفترین برندهای اسکیت آشنا سازیم. بهترین برند های کفش اسپورت در جهان را در مقاله قبل برسی کردیم و در این مقاله به برسی تعدادی دیگر از این برندهای موفق و معروف میپردازیم، پس لطفا با استوک پوش همراه باشید تا اطلاعات به روز و کاربردی بیشتری را در اختیارات قرار دهیم.

یکی دیگر از بهترین برند های کفش اسپورت در دنیا که یکی از معروفترین ها هم است برند نایک است، نایک یکی از شرکت های موفق دنیا است که در زمینه توسعه،طراحی و عرضه محصولات و تجهیزات ورزشی فعالیت دارد. نایک برایه برند Blue Ribbon sports را که به معنای محصولات و اجناس ورزشی روبان آبی است را در 25 ژوئن سال 1964 میلادی تاسیس کرد. این یک برند کفش آمریکایی است که کفشهایی با کفی لاستیکی ارائه میکند. آنها همچنین یک ترمز انگشتی لاستیکی برای توقف این کفشها در آن تعبیه کردند. در سال 1979 دو بازیکن هاکی معروف به نامهای اسکات اولسون و برنان اولسون اسکیتهایی را با چرخهای واقع در یک خط اختراع کردند. تخصص این کمپانی در تولید اسکیت هاکی و چرخهای مخصوص آن است.

در بازار امروز صدها مارک اسکیت وجود دارند که هر کدام ادعای بهترین کیفیت را دارند. اسکیتهای روسز به زیبایی، سرعت مناسب و راحتی شهرت دارند. این اسکیتها دارای بدنه بسیار محکم و سرعت مناسبی است. همچنین اسکیتهای روسز نیز دارای بدنه و سرعت مناسبی هستند. بنابراین برادران اولسون شرکت Rollerblade را فروختند و شرکت جدید در بهتر کردن چرخها و بدنه اسکیتها پیشرفت قابل ملاحظهای داشت. اسکیت های رولکن به دلیل داشتن بدنه هارد و رنگبندی بسیار متنوع و زیبا جزو برندهای خوب اسکیت شناخته شده که قیمت کمتری نسبت به رقبای با سابقه خود دارد. در هر صورت استانبول آنقدر مراکز خرید متنوع و جذاب دارد که یکی از مناسبترین شهرهای دنیا برای مسافرت و خرید به حساب میآید. میتوانید با مراجعه به لینک اسکیتهای مناسبی پیدا کنید و در صورت تمایل آنها را خریداری نمایید. و پس از 7سال در تاریخ 30 می 1971 اسم این شرکت به صورت رسمی به نایک تغیر کرد.

Reebok از سال 2005 یک تابع از Adidas است. همچنین این کمپانی اقدام تولید اسکیتهای مناسبی برای کودکان کرده است. این کمپانی اسکیتهای مختلفی برای مردان، زنان و کودکان و در زمینههای گوناگونی همچون اسکیت سرعت، فیتنس، شهری و عمومی تولید کرده است. روسز یکی از بهترین برندهای معروف اسکیت به شمار میرود. New Balance شروع به کار خود کرد، و اکنون یکی از بزرگترین تولید کننده های کفش ورزشی در جهان به شمار می آید. محصولات Fila انواع لباس های ورزشی است. این کمپانی در هر سه شاخه آیس، اینلاین و رولر اسکیت به تولید اسکیت پرداخته است. 6. تناسب کیفیت کفش اسکیت با قیمت آن. پس از فروش موفق کفش اسکیت تماما وارداتی و چینی کبالت – تحت لیسانس اسکیت های بچگانه کمپانی Rollcan skate کانادا – در بازار کشورمان و با توجه به تدوام نیاز به عرضه این اسکیت در بازار لوازم ورزشی از یک طرف و از طرف دیگر بالارفتن قیمت دلار و گران شدن اسکیتهای وارداتی، کفش اسکیت کبالت با کیفیت عالی و قیمتی معادل نصف نمونه خارجی در کشور تولید شد.