بهترین برندهای کفش اسکیت کدامند؟

Adidas به دلیل تنوع فوق العادهای که در انواع محصولات و کفشها شامل فوتبال، کریکت، راگبی، بسکتبال، دو، گلف، تنیس و غیره دارد، بسیار مشهور است. شما میتوانید تجهیزاتی مانند کرامپون نیمه اتوماتیک را به آن متصل کرده و در کوهنوردیهای سخت از آن بهره ببرید. در این مقاله از مجله پلازیو بهترین برندهای تولیدکننده کفش در جهان را معرفی کردیم. همچنین لاستیک محافظ پنجه و پاشنه در ساختار آن بکار رفته و دارای گارد محافظ انگشتان نیز می باشد. کوهسار برندی ایرانی می باشد که از بهترین و بزرگترین برندهای کوهنوردی می باشد. کوهسار برندی ایرانی می باشد که از بهترین و بزرگترین برندهای کوهنوردی می باشد کفش های طرح الوند و کفش های طرح ساوالان با یکدیگر متفاوت است. به این صورت می توان گفت که یکی از برندهای بسیار خوب در زمینه تولید وسایل کوهنوردی می باشد.

لاوان تنها دارنده گواهینامه ساخت کفشهای کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگنوردی از ویبرام (Vibram) ایتالیا در ایران است. کفش سهند، برای کوهنوردانی که به دنبال محصولی با دوام، سبک و راحت با قابلیت های ایجاد چابکی در برنامه های کوهنوردی و کوهپیمایی در چهار فصل میباشند، طراحی و ساخته شده است. همچنین، دارنده گواهینامه ترمیم و تعویض کفههای کفشهای کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگنوردی تمام برندهای جهان است که در تولید کفشهای خود از شرکت ویبرام استفاده میکنند. این شرکت اکنون یکی از باسابقهترین شرکتها در زمینه تولید اسکیتهای مقدماتی محسوب میشود. این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassle در سال ۱۹۲۴ اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و Puma. کمپانی نیو بالانس که به محصولات گران قیمت علاقه زیادی دارد بیشتر محصولاتی که تولید میکند از دیگر کمپانی های برتر دنیا گران قیمت تر است اما این هم در نظر بگیریم که بهترین محصولات خود را با بهترین کیفیت وارد بازار جهانی میکند.

کفش کوهنوردی ایران کوهسار از برندهای معتبر در این زمینه می باشد که دارای نمونه های میخ دار و غیر میخ دار می باشد. محصولات برند ریباک، با استفاده از پارچه های مرغوب و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در تولید محصولات بادوام و راحت، باعث لذت بردن هر فردی از ورزش و فعالیت می شوند و احساس اهمیت و انگیزه را به فرد القا می کنند. Reebok از سال 2005 یک تابع از Adidas است، اگر چه این برند توسط J.W. به طوری که اگر یکی از کفش های مدرن امروزی را بهترين کفش بيست سال گذشته مقايسه کنيم، متوجه اين فاصله بسيار زياد خواهيم شد. Reebok از سال ۲۰۰۵ یک تابع از Adidas است، اگر چه این برند توسط J.W.Foster و پسرانش در سال ۱۸۹۵ شکل گرفت.

سپس این کمپانی تصمیم گرفت اسکیت نیز تولید کند. ما تصمیم گرفتهایم با توجه به تجربهای که در این زمینه داریم، بهترین و معروفترین مارکهای اسکیت را به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال یکی از بهترین برندهای لوکس کفش در جهان هستید، ما در اینجا 7 برند برتر را به شما معرفی می کنیم. در سفرتان با توراستانبول اگر به دنبال بهترین فروشگاهها برای خریدن بهترین کفشها هستید. پس اگر به دنبال کفش کوهنوردی مناسب برای بهار و تابستان هستید مدل کمچی یه انتخاب بی نظیر است. آخرین محصول تولیدی گروه قارتال مدل کمچی است. با توجه به سبک بودن این محصول در کوهنوردی های طولانی مدت، خستگی کمتری برای پا بوجود می آورد. اولین محصول تولید شده توسط برند فیلا، لباس زیر ورزشی بود، اما این برند بیشتر به خاطر کفش هایش مشهور شده است. امروزه کفشها با توجه به پیشرفت تکنولوژی، بنا به نوع برنامه، قابلیت و کارایی تقسیمبندی میشوند.