بله. پا ، قلب دوم است

سی ۱ هرتسوگنآوراخ از کفشهای رادولف حمایت میکرد. برند فیلا در حال حاضر از فروشندگان اصلی کفش (مردانه و زنانه) و لباس ورزشی در رشته های بسکتبال ، فوتبال ، گلف و تنیس برای مردان ، زنان و کودکان است. ایوا (EVA) یکی از متریال های متداولی میباشد که نه تنها نیوبالانس بلکه برند های معروف دیگر نیز از آن استفاده میکنند این ماده به علت ضربه گیر بودن میزان زیادی از فشار های وارده از سمت زمین در هنگام پیاده روی و یا دویدن را به خود جذب میکند و مانع از ایجاد درد در کف و یا پاشنه پا میشود. چراکه مش با داشتن روزنه هایی در خود به خوبی هوا را از خود عبور داده وسبب ایجاد محیطی به نسبت خنک در این کتونی اورجینال میشود همین امر نیز مانع از تعریق بیش از اندازه پا شده و موجب افزایش رضایت مندی شما میشود. این میکروپروسسور با یک باتری کوچک تغذیه میشود که بهطور تقریبی تا ۱۰۰ ساعت دویدن عمر میکند و به راحتی قابل تعویض است.

جالب است بدانید طراحی های کتانی های محبوب ونس توسط پسر یکی از شرکای شرکت انجام شد و هم اکنون از آن به عنوان یک سبک بسیار محبوب استفاده می شود و در بین مردم بسیار پرطرفدار است. همانطور که میدانید قبل از تولید کفش های اسکیپچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت از شکل اولیه خود خارج میشدند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و خیلی زود به عنوان برندی محبوب و بسیار پر طرفدار در سراسر دنیا شناخته شود. همچنین با توجه به مواد و تکنولوژی های بکار رفته در این کتونی اورجینال میتوان گفت کفش جدید کمپانی نیوبالانس برای پیاده روی و یا دویدن نیز کفش مناسبی میباشد و به خوبی متواند شما را در انجام حرکات ورزشی همراهی کند.

برای اتصال رویه و زیره کفش در قسمت پشتی این کتونی نیوبالانس ، از قطعه ای پلاستیک فشرده استفاده شده است تا متحمل فشار بیشتری در زمان پیاده روی و درآوردن و پوشیدن کفش شود و به این ترتیب عمر کتونی را بالا ببرد. از آن جمله میتوان به هربرت بوردنسکی ، بهترین گل زن آلمان غربی پس از جنگ جهانی اشاره کرد. قسمت کنار پاشنه کفش را از دو طرف بـه داخل فشار دهید و مطمئن شوید کـه بـه اندازه کافی محکم اسـت و بـه سهولت تغییر شکل نمیدهد. آنها این سرمایهگذاری را در لباسشویی مادر خود آغاز کردند. مدیران آدیداس پس از خرید علامت تجاری ریبوک نام این شرکت تجاری را تغییر ندادند و فقط تکنولوژی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات علامت تجاری ریبوک جایگزین کردند ، زیرا نمیخواستند با این اقدام بازار فروش خود را از دست بدهند. اصلی ترین دلایل خاص بودن کفش های old skool استفاده از یک نوار بر روی کفش است که به نوار jazz stripe هم معروف است.

را برای همه گروه های سنی طراحی،تولید و روانه بازار های داخلی و بین المللی نماید. پس از تولید سری کفش های old skool در سال ۱۹۷۸ ونس سری کفش های ساقدار Sk8 Hi خود را عرضه کرد .کفش ساقدار مدل SK-8 علاوه بر اینکه از پای اسکیت سوار در مقابل ضربه های احتمالی محافظت می کرد طراحی بسیار خاصی داشت و همین سبب شیکی و جذابیت این محصول شد. تا بعد از ظهر به دست مشتری ها رسیدند و همین موضوع نشان دهنده ی این بود که این شرکت چقدر مستعد پیشرفت های چشمگیر است. این زیره ، کشش و اصطکاک کفشهای ونس را به شدت بالا برد و اگر چه هدف ون دورن در ابتدا تولید کفشهای مناسب اسکیتسواری نبود ، به دلیل این ویژگی ، کفشهای او به نخستین انتخاب اسکیت سواران تبدیل شدند.