بله. پا ، قلب دوم است

راحتی: ما یقین داریم که افراد زیادی از حالتهای مختلف حرکتی در روز بهره میبرند، برای مثال همه افراد اغلب در روز هم میدوند و هم پیادهروی آرام یا سریع دارند. کفش عمده بانه مناسب سلیقه همه افراد طراحی شده است . رنگ هایمدرن در کنار طرح های ساده افراد زیادی را جذب این برند کرده است. مدتی است که افراد هر روزه به سمت برند های جدید تر مثل پاپوش ها و کتانی ها جذب می شوندو دوست دارند پرچم برند مورد علاقه خود را بالا ببرند . یا پلاستیک محکم یا چرم است که به سادگی با هر یک از لباس هایتان ست می شود. اما بعضی از آن هاتنها به برند معروف توجه می کنند که البته برند های معروف از کیفیت و ظاهر خوبی برخوردار هستند .

فایرمن پیشبینی کرد که با افزایش میزان فروش ، درآمد آنها سه برابر شود ، ولی تلاشهای گسترده او برای نوسازی شرکت برای مقابله با شرکت نایک و نیل به پیشگامی در بازار با اقبال مواجه نشد و پارهای مشکلات در رابطه با قیمت بالای محصولات ریبوک ظاهر گردید. 2. روی محصولات (بازارچه تزار) کلیک کنید… التن هم مانند دو برند ردوینگ و سیفتی جاگر برتر و معتبر است و با اطمینان خاطر میتوانید آن را خریداری کنید. افراد ساده پسند می توانند طرح های این کفش ها را انتخاب کنند و افراد مدرن می توانند کفش های بروز را انتخاب نمایند که با طرح ها و رنگ های مدرن طراحی شده اند می توان گفت بانه هر نوع ایده و نوآوری را در کتونی های خود به کار برده است و از هیچ چیز دریغ نمی کند و هر روز با تغییر مد ، خود را نیز تغییرمی دهد و سرعت تغییر این برند بسیار بالا است و به همین دلیل افراد زیادی را به خود جذب می کند.

روزانه مسافران زیادی برای خرید و فروش را به خود جذب میکند. در سال ۱۹۸۷ ارزش سهام نام تجاری ریبوک در صنعت کفشهای ورزشی به لحاظ فروش ۴٫۱ میلیارد دلار از رقیب اصلی خود یعنی “نایک” بالاتر رفت ، ولی پس از مدتی سرعت رشد فروش لوازم ورزشی ریبوک کم شد و در سال ۱۹۹۰ فروش شرکت نایک نسبت به ریبوک افزایش یافت. همچنین در ۱۰ سال گذشته بیشترین میزان واردات کفش از نظر واردات وزنی به ۱۳۸۶ مربوط میشود که در این سال بالغ بر ۵۲۵۰ تن کفش به ارزشی حدود ۱۸ میلیون دلار وارد کشور شده است. این کفش ها مناسب هر نوع مکانی از جمله خیابان میباشد استایل خیابان به پوششی گفته میشود که برای استفاده ی روزمره مورد استفاده قرار میگیرد و مختص جای خاصی نیست . 3. هر محصولی را می خواهید انتخاب و بعد صحفه را بالا بکشید… کفش یک انتخاب زیبا برای استایل زنانه می باشند .

از آنجا که این استایل باید در عین شیک بودن راحت باشد ، انتخاب یک استایل اسپرت و مدرن میتواند در عین راحتی زیبا و به روز باشد . کتانیهای که یک بار خارجنشینها از آن استفاده کردهاند و حالا دست دوم این کتانیها از عراق، امارات، افغانستان، پاکستان و … در واقع این کفشها میتوانند که در برابر ضربه تا ۲۰۰ ژول مقاومت کنند و توان تحمل در برابر فشار آنها تا ۱۵۰۰ کیلو گرم است. با استاندارد ها و سلیقه مردم جلو بروند و با یکدیگر رقابت کنند. برخی از افراد هستند که برای کوهنوردی و پیاده روی نیازمند خرید کفش ورزشی اصل خارجی هستند تا بتوانند در آن بدون خستگی پا و به راحتی ساعت های طولانی را پیاده روی کنند. مردان به دلیل حضور بیشتر در بیرون از منزل نیازمند به خرید کفش های راحت و با دوام هستند.