بله. پا ، قلب دوم است

Tommy Hilfiger: بخش اصلی برند رو تشکیل میدهد و همانند همان سال های پیش به تولید پوشاک اصیل آمریکایی می پردازد و هدفش هم سنین بین ۲۵ تا ۴۰ سالاست. شاید برای شما سوال پیش بیایید که بهترین کفش دنیا در سال ۲۰۲۰ کدام است ؟ در سال ۲۰۰۳ کفش آل استار یکی از زیر مجموعه های برند نایک ( نایکی ) شد. در سال ۱۹۹۲ به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد تولد آل استار ، کفش طرح راه راه و ستاره دار از طرف کمپانی کانورس ساخته شد و به موسسه اسمیتسونین Smithsonian که بزرگترین آرشیو نگه داری تاریخ آمریکاست هدیه داده شد.

آقای کانورس ، رفته رفته به تولید کفش های بسکتبال روی آورد. تخفیف منطقی هم به روی چشم . همچنین استفاده از بالشتک های تزریقی Eva در زیره این کفش ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و باعث میشود ضربات و فشارهایی که با کف پا در هنگام دویدن یا پیاده روی وارد میشود به زانوها و کمر انتقال پیدا نکند و در نتیجه آسیب های ناشی از آن را بر بدن کاهش می دهد. اما اندازه نیست بنابراین استفاده نشده . این برند در ایران نیز نمایندگی دارد اما قیمت عرضه این کفشها در ایران با قیمتهای اصلی آن بسیار متفاوت است.

مجموعه چرم آرا تولیدکننده محصولات چرم طبیعی با بیش از ۳۵ سال سابقه کاری در ایران است. این کمپانی که درابتدا تنها ۳ کارمند داشت ، الان بیش از ده هزار نفر کارمند دارد و اون ۱۵۰ دلار سرمایه اولیه الان به بیش از ۶٫۴ میلیار دلار تبدیل شده است. Skechers: کفش برند اسکیچرز به خاطر راحتی آنها در ایران طرفداران بسیاری دارد. Adidas: کفش برند آدیداس به صورت رسمی در ایران نمایندگی ندارد و تمام نمایندگیهای موجود، صرفاً وارد کننده محصولات این برند هستند و از اصل یا غیراصل بودن آنها نمیتوان اطمینان حاصل کرد. کافی است برای خرید و داشتن کفشهای متنوع مردانه با رنگ مورد نظرتان و قیمت ارزان، حراجهای میان فصل و پایان فصل را دنبال کنید تا بتوانید کفش مردانه ارزان شده را از برندهای اصل بخرید و با بهترین کیفیت خریداری کنید. بعد از کفش مشکی، رنگ قهوهای در بالاترین رده رنگی خرید انواع کفش مردانه قرار دارد.

کمی بعد برند نایک میان رشته های ورزشی بسیار محبوب شد و در سال ۱۹۸۲ توانست به تولید کننده شماره یک کفش ورزشی در آمریکا تبدیل شود. علت این که این نام خیلی به گوش شما آشنا نیست ، در تنوع کم محصولات آن به نسبت بزرگان این رشته از جمله آدیداس و نایک حکایت دارد. اَسیکس (ASICS): نام و آوازه این برند ژاپنی را میتوان قریب به ۷۰ سال شنید! از اولین و بهترین سری کفش های اسکیت سواری تولید شده توسط ونس می توان به سری old skool اشاره کرد که با طراحی فوق العاده خاصی که دارد توانسته است فروش جهانی و فوق العاده ای را برای این شرکت آمریکایی به همراه داشته باشد. طی ۱۵ سال گذشته قلمرو فعالیت برند پارینه چرم، طراحی و تولید انواع محصولات چرم، اعم از کیف چرم اداری مردانه، کیف چرم دوشی مردانه، کیف کتی چرمی مردانه، کیف پول چرمی ، کیف جیبی چرمی، کیف کمری، علی الخصوص ست چرمی مردانه و زنانه بوده که مشغول تأمین هدایای چرمی شرکت ها، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی بوده که در اصطلاح عامه به آن هدایای تبلیغاتی می گویند.محصولات تولیدی این برند دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و به لحاظ تعداد و تنوع بسته بندی علی الخصوص طراحی انواع ست چرم مردانه و زنانه مورد استقبال گسترده شرکت ها و سازمان ها واقع شده است و طی ۱۵ سال افتخار خدمتگزاری به هزاران شرکت ایرانی را در کارنامه دارد.