بله. پا ، قلب دوم است

البته در آن زمان این پرونده حل و فصل شد و هیچیک از طرفین محکوم نشد. تکنولوژی فوم حافظه دار ( Memory Foam) یکی از نقات قوت کفشهای اسکیچرز میباشد که مدت زمان کمی پس از معرفی آن بسیار محبوب و پرطرفدار شد و سریعا رشد کرد و سرانجام بعنوان عضو جدا ناپذیر کفش های اسکیچرز درآمد. گیوه مارکت به صورت اختصاصی در بازار کیف و کفش فعالیت دارد اولویت فروش محصولات به صورت عمده میباشد ولی گیوه مارکت برای رضایت شما محصولاتی را به صورت تک فروشی قرار میدهد البته قیمت تکفروشی با فروش عمده متفاوت خواهد بود. کفش های مناسب برای فصول گرم رویه ای نازک تر دارند. به نحوه برش قسمتهای رویه توجه کنید باید صاف و یکدست و بدون پرز باشد. کفش های مناسب فصل سرد رویه ی ضخیم تر و ابر مانندی دارند. شاخص های کینتیکی و کینماتیکی مفصل زانو حین دویدن با پای برهنه، کفش بدون کفی، کفش همراه کفی با شیب خارجی صفر، 5 و 10 درجه با روش داینامیک معکوس محاسبه شد.

اما ارگونومی خیلی خوبی برای دویدن ندارند. همچنین استفاده از بالشتک های تزریقی Eva در زیره این کفش ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و باعث میشود ضربات و فشارهایی که با کف پا در هنگام دویدن یا پیاده روی وارد میشود به زانوها و کمر انتقال پیدا نکند و در نتیجه آسیب های ناشی از آن را بر بدن کاهش می دهد. در استفاده صحیح از واکس در ابتدا با یک برس نرم یا دستمال، آلودگی ها و گردوغبار را به صورت کامل از کفش پاک کنید. واکس روی کفشهای شما در بیرون از خانه اسپری می شود و ضمن از بین بردن آلودگی ، کفش شما را نرم می کند. این میکروپروسسور با توانایی محاسبه بیش از ۵ میلیون فرمول ریاضی در ثانیه ، اولین کفشی را خلق کرد که به راحتی میتواند شرایط استفادهکننده را در نظر بگیرد و فرم کفش را براساس نیاز تغییر دهد.

از اولین و بهترین سری کفش های اسکیت سواری تولید شده توسط ونس می توان به سری old skool اشاره کرد که با طراحی فوق العاده خاصی که دارد توانسته است فروش جهانی و فوق العاده ای را برای این شرکت آمریکایی به همراه داشته باشد. پوشیده شود. به همین دلیل در نظر گرفتن هزینه برای داشتن یک یا چند جفت کفش مشکی مردانه شبیه نوعی سرمایه گذاری است. برای استفاده از واکس کفش خارجی ارزان ابتدا نسبت به جنس محصول خود مطمئن شوید و واکس مورد نیاز را تهیه نمایید.کفش خود را بردارید و برس یا پارچه ی نرم را به میزان کافی به واکس آغشته کنید. برای مثال، کفش فوتبال یا همان میخی، کفش فوتسال، والیبال، کشتی، صخرهنوردی، فرمول ۱ و غیره. در یک دسته بندی کلی می توان کفش اسپرت را به دو دسته مناسب برای فصل سرد و مناسب برای فصل گرم تقسیم کرد.

این نوع کفش دارای آستر و هواکش است که دو امکان تنفس پا و راحتی پوشیدن آن را فراهم میکند. بگذارید کفش به مدت حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بماند تا خشک شود. کفش اندازه کفشی اسـت کـه هنگامیکه شـما ایستادهاید میان نوک بزرگترین انگشت پا و انتهای کفش حداقل یک سانتی متر فاصله وجود داشته باشد و شـما قادر باشید انگشتان پای خودرا آزادانه تکان دهید. براساس نتایج، اختلاف معناداری بین کفی های کفش در میزان اوج گشتاور و ایمپالس گشتاور اداکشنی زانو مشاهده شد، به طوری که کفی های با شیب خارجی 5 و 10 درجه، باعث کاهش معنادار اوج گشتاور و ایمپالس گشتاور اداکشنی زانو در مقایسه با شرایط پای برهنه، کفش بدون کفی و کفش همراه کفی با شیب صفر درجه شدند بر این اساس، می توان کفی های با شیب خارجی را به عنوان راهکاری مؤثر و غیرتهاجمی با هدف پیشگیری از اختلالات اسکلتی عضلانی از جمله استئوآرتریت مرتبط با ناهمراستایی زانوی پرانتزی در افراد مبتلا پیشنهاد نمود.