بله. پا ، قلب دوم است

فایرمن پیشبینی کرد که با افزایش میزان فروش ، درآمد آنها سه برابر شود ، ولی تلاشهای گسترده او برای نوسازی شرکت برای مقابله با شرکت نایک و نیل به پیشگامی در بازار با اقبال مواجه نشد و پارهای مشکلات در رابطه با قیمت بالای محصولات ریبوک ظاهر گردید. آدیداس (به آلمانی: Adidas) یک شرکت پوشاک آلمانی است ، که مقر اصلی آن ، در شهر هرتسوگنآوراخ در ایالت بایرن قرار دارد. یک کفش معمولی آدیداس با سه خط که نمایش دهنده لوگوی این کمپانی بر روی کفشهای آن است. البته جالب است بدانید که این نوار نیز به صورت کامل تصادفی توسط پل ون دورن به این سری کفش ها اضافه شد. این ترکیب یکی ازسبک ترین ترکیب های بکار رفته در رویه کفش می باشد ، از همین رو سبب کاهش محسوس وزن این کتونی اسپرت شده است. شما باید بدانید که محصولات ونس فقط محدود به کفش و کتانی نمی شود و این برند در زمینه تولید کیف ، کفش های مخصوص برف یا بوت ، تیشرت ، هودی ، اسکیت بورد و لوازم موج سواری نیز فعالیت بسیار خوبی دارد.

بوت های ونس در برابر برف و سرما مقاوم بودند و در آن ها از مواد و متریال هایی خاصی استفاده کرد تا در سخت ترین شرایط نیز پاسخگویی نیاز های مشتری باشند. بوت و نیم بوت نیز انواع مدل زیپ دار و بدون زیپ، بند دار و بدون بند و ساق بلند و ساق کوتاه دارد. همچنین دارای چندین مدل با بند و بدون بند هستند. ادغام این دو برند مطرح با یکدیگر به آن ها این فرصت را میداد که با ایجاد ویژگیهای مکمل در این دو برند ، به بازار گستردهتری دست یابند و توانایی ارائه محصولات متنوعتری را به بازار داشته باشند ، تا سال ۱۹۹۵ برند ریبوک با فروش ۲۲۸ میلیون دلاری در رده سوم بزرگترین فروشندگان کفشهای ورزشی قرار گرفت.

در سال ۱۹۸۵ طراحان نایک یک کفش ورزشی مخصوص برای تازه کاری در NBA به نام مایکل جردن طراحی کردند که با افزایش محبوبیت خود به فروش کفش های ورزشی نایک کمک کرد و این برند توانست به رکورد جدیدی در فروش دست یابد. این کفش اولین کفش ورزشی بود که میکروپروسسور داشت. براساس قوانین آمریکا ، محصولاتی که در این منطقه تولید میشوند میتوانند لوگوی تولید آمریکا(به انگلیسی: Made in USA) را داشته باشند ، اما مسئله اصلی این است که در این منطقه حداقل دست مزد برای کارگران رعایت نمیشود. در واقع ، کفشی که پاشنه های خوبی داشته باشد و از انعطاف پذيری مطلوبی در طراحی و تولید آن استفاده شده باشد ، مدلی مناسبی برای همه سنین است.

یکی از دلایل موفقیت این برند احترام به سلیقه و فهم مشتری بود به گونه ای که محصولات ونس با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی عرضه می شدند که هر فردی از هر طبقه ی اجتماعی بتواند از محصولات این برند استفاده کند. در آوریل ۲۰۰۶ ، آدیداس خبر از قراردادی ۱۱ ساله داد که بر مبنای آن این شرکت کفشها و لباس ورزشی لیگ برتر بسکتبال آمریکا (NBA) را تأمین کند. در سال های اخیر نیز کمپانی ونس توانسته افتخارات زیادی کسب کند که از آن ها می توان به کسب جوایزی نظیر FOOTWEAR News در سال ۲۰۱۴ که به برترین برند تولید کننده کفش سال اعطا می شود و افتخار بزرگی برای ونس به شمار می رود. ونس زمانی که زیره های وفل کلاسیک را برای اولین بار تولید کرد برای بسیاری از مردم بسیار عجیب و غریب بودند ، اما از دیدگاه امروزی ، این امر منجر به یکی از بزرگترین نقاط عطف در تولید کفش اسنیکر امروزی شده است.