بله. پا ، قلب دوم است

چرا بسیاری از آقایان و پسران جوان به دنبال خرید کفش مارک دار خارجی مردانه هستند؟ وقتی صحبت از کتونی ورزشی مردانه به میان میآید، همه انگشت اشاره خود را به سمت برندهای آدیداس، نایکی و پوما میبرند؛ اما ما میخواهیم این موضوع را روشن کنیم که این مارکها تنها برندهای مطرح بازار نیستند! سیتی لاین (CITY LINE): در لیست ما جای یک برند فرانسوی خوش نام خالی است! این شرکت تحت عنوان نام TYO:۷۹۳۶ در بازار بورس توکیو فعال دارد و دفتر مرکزی آن در شهر KOBE قرار دارد. مدیرعامل کنونی شرکت MOTOI OYAMA است و درآمد خالص آن تا دسامبر ۲۰۱۶ میلادی بیش از ۱۰ میلیارد ین ژاپن برآورد شد. آدیداس بزرگترین تولیدکننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین شرکت بزرگ تولیدی لوازم ورزشی در دنیا بهشمار میرود. مأموریت خالقان برند درسا، تولید محصول باکیفیت و بانام ایرانی بود که در جهان شناخته شود، به همین خاطر تنها هدف آن ها بزرگ شدن متراژ کارگاه تولیدی نبود.

فقط کافی است به اصطلاح «یکبار آن را پا بزنید»، فوراً متوجه دیزاین عالی و کیفیت بالای آن خواهید شد. پاسخ ساده است: «زیرا کفشهای مارک دار، شیک، متناسب و باکیفیت هستند.» یقیناً از خرید این کفشها لذت بسیاری خواهید برد، زیرا به خوبی میدانید که چطور باید در نظر دیگران مردی خوشپوش و جذاب بیایید. هنگام خرید کفشهای مارک دار برای آقایان لازم است برخی نکات مهم را در نظر بگیرید. در اینترنت تحقیقاتی انجام دهید، بررسیها، بازخوردها و موارد دیگر را مورد کاوش قرار دهید تا مدل مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر از کتونی در محیط کار استفاده میکنید، مدلهایی را انتخاب کنید که دارای رنگهای مشکی، سفید، طوسی، سرمهای و زیتونی باشند.

چرم نگار در سال ۱۳۷۱ با مدیریت قادر فتاحی در زمینه تولید صنایع دستی و نقاشی روی چرم شروع به کار کرد و در سال ۱۳۷۵ با توجه به نیاز بازار انواع کیف های زنانه و مردانه چرم طبیعی را با طراحی اصیل ایرانی به محصولات خود افزود.وجود تنوع و ایجاد طرحهای ابتکاری و خلاقانه می تواند راز ماندگاری چرم نگار باشد. او در آن زمان تنها ۱۵۰ دلار پول داشت که از کار در پمپ بنزین بدست آورده بود. متاسفانه این برند معروف در ایران نمایندگی ندارد اما مدلهای آن را میتوانید در مغازهها و کفاشیهای منیریه پیدا کنید اما فراموش نکنید که در خرید تان، هیچ تضمینی بابت اصلی بودن کالا وجود ندارد و از آنجایی که نظارت و کنترل بر روی قیمتهای این مدل کفشها نیست، امکان پرداخت هزینههای گزاف آن هم در قبال کفش تقلبی بسیار زیاد است.

این کلمه ، الهامی از جمله: (If you pray to God, you should pray for a sound mind in a sound body C) است که به ژاپنی: ANIMA SANA IN CORPORE SANO بوده که برگردان فارسی آن ، روح سالم در بدن سالم می باشد. عقل سالم در بدن سالم! همچنین از توضیحات و مارکهای خارجی که ما در بالا معرفی کردیم نهایت استفاده را ببرید. از آنجا که اکثر فعالیت ما خارج از خانه و بوسیله پاهایمان انجام می شود آیا از برند کفش مناسبی استفاده می کنیم ؟ از کفش کلاسیک گرفته تا کفشهای ورزشی و نیم بوتهای مردونه، ما در این مقاله به شما در انتخاب کفش مارک دار خارجی کمک میکنیم؛ با مارکومد همراه باشید. قیمت: کفشهای مارک دار خارجی اغلب پرهزینه هستند، از این رو باید برحسب مقدار بودجه خود تصمیم بگیرید که کدام مدل مناسب شما است. مرسدس متخصص در تولید کفش کلاسیک مردانه است، ازین رو میتوان مشاهده کرد که تولیدات این برند همگی از چرم طبیعی ساخته شدهاند.