بله. پا ، قلب دوم است

یکی از مدل های محبوب انواع کفش مردانه که بسیاری از آقایان آن را دوست دارند، کفش مردانه کالج است. این برندهای خوشنام ایرانی با مدلهای متنوع و بسیار کاربردی توانستهاند سلیقه متفاوت آقایان شیک پوش را به خود جلب کنند. زمان گذشت و در سال ۲۰۰۸ فروش این کتانی های دوست داشتنی و جالب انگیز از مرز یک میلیارد جفت هم عبور کرد و کتانی های آل استار رکورد فروش در تاریخ را شکستند. این برند ، محصولی خلاق از کشور نوآور و دانش محور ژاپن است که دنیای را با تویوتا ، سونی ، پاناسونیک و هزاران برند دیگر در طول قرن بیستم ، متحول کرد.

سازنده این برند یعنی Tommy Hilfiger در دهه ۱۹۶۰ میلادی به کمک شخصی دیگر اولین مغازه پوشاک خود را با نام محلی برای مردم در شهر نیویورک ، با یکی از دوستانش تاسیس کرد. از معروفترین برندهای ایرانی تولید کننده محصولات و کفش های چرمی میتوان به چرم مشهد و نوین چرم اشاره کرد. شرکت چرم مشهد در سال ۱۳۷۵ در شهرک صنعتی چرم شهر مشهد با هدف حفظ و ارتقاء ارزش افزوده صنعت چرم و محصولات چرمی، ایجاد اشتغال در داخل کشور، عرضه مستقیم کلیه محصولات چرمی به هموطنان و صادرات با به کارگیری کلیه امکانات و توان بالقوه تاسیس گردیده است.رسالت: ما همواره با تکیه بر شعار پیشتاز در کیفیت و نو آوری به دنبال راهها ، الگوها ، استانداردها و فن آوری های جدیدی برای بکارگیری و ارتقاء سطح منابع ارزشمند انسانی ، مالی ، ماشین آلات و تکنولوژی به منظور ارتقاء کیفیت ، بهره وری و سودآوری بیشتر در سازمان با حفظ محیط زیست و همچنین ایجاد زندگی بهتری برای هموطنان و مشتریانمان هستیم .

اگر پوشش پا شما مناسب باشد و جریان هوا به خوبی در کتانی جریان داشته باشد و کفی کفش و روی آن و نشست پاشنه در کتانی به خوبی صورت بگیرد ، پا شما کم تر احساس خستگی می کند به خصوص در زمان پیاده روی های بلند مدت و در نهایت ، ستون فقرات شما سالم تر و سبک زندگی شما سالم تر خواهد بود. قبل از معرفی این تکنولوژی کفش ها خیلی راحت و نرم نبودند و پس از مدتی برای افرادی که پیاده روی های طولانی داشتند باعث ایجاد کمر درد و پادرد می شدند. تکنولوژی فوم حافظه دار ( Memory Foam) یکی از نقات قوت کفشهای اسکیچرز میباشد که مدت زمان کمی پس از معرفی آن بسیار محبوب و پرطرفدار شد و سریعا رشد کرد و سرانجام بعنوان عضو جدا ناپذیر کفش های اسکیچرز درآمد. کفش آل استار JP ، در سال ۱۹۳۵ وارد بازار شد ( jack purcell ) ، در ابتدا این کتانی ها طوری طراحی شده بودند که از پاها در زمین بدمینتون مراقبت کامل کنند ، در سال ۱۹۷۰ همزمان با محبوب شدن این مدل کتانی در بین مردم ، آقای کانورس تمام حقوق جک پرسنل را از کمپانی گود ریچ ( کانادا ) خریداری کرد.

این کمپانی بطور رسمی در سال ۱۹۹۲ با نام جدیدش شروع به کار کرد و اول تنها لباس زنانه تولید می کرد و در سال ۱۹۹۸ بالاخره توانست شعبه دیگری در بورلی هیلز ایجاد کند. برای تهیه کفش مردانه فارغ از انواع مدلی که دارد، موارد متعددی باید در نظر گرفته شود؛ اهمیت به جنس و راحتی کفش، بررسی مدل زیره و پاشنه و سایز بندی متنوع از مسائلی است که هنگام خرید و تهیه کفش مردانه باید به آنها دقت کرد. او در این مغازه به کمک چندین جوان دیگر کار می کرد و تا سال ۱۹۸۹ (۴ سال بعد تاسیس Tommy Hilfiger) علنا زیرشاخه یک برند دیگر به نام Murjani International محسوب میشد. هم اکنون گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم با به کار گیری متخصصان و کارشناسان زبده ایرانی می کوشد با استفاده از آخرین تکنولوژی های تولید صنعتی محصولات چرمی،نتایج تحقیقات بازار و کارشناسی مداوم، سلیقه و خصوصیات زیست بومی مردم داخل و خارج از کشور،محصولات با کیفیت را در حوزه پوشاک،انواع کیف و کفش، کمربند،دستکش،لوازم جانبی و …