بله. پا ، قلب دوم است

کفش ایمنی خارجی برند سیفتی جاگر دارای دو کفه لاستیکی که مجهز به SJ Flex مقاوم تا ۱۰۰۰ نیوتن است و در برابر عوامل مختلفی همچون روغنهای معدنی و یا اسیدهای ضعیف عایق هستند. شرکت سیفتی جاگر کفشهای ایمنی را در انواع مختلفی طراحی و تولید میکند که تمام این کفشها مطابق استانداردهای S ساخته میشوند. دچار این اشتباه نشوید کـه چون کتانی بعد از مدتی جا باز میکند اگر کمی کوچک بود عیب ندارد، بلکه در نظر داشته باشید کـه درصورت کوچک بودن کفش ورزشی امکان تغییر حالت انگشتان وجوددارد. برای مثال یک کفش مردانه اسپورت 90 دلاری، با خرید از آمازون و تحویل در درب منزل در ایران به قیمت 1،400،000 تومان تمام میشود (بسته به سایزبندی قیمت تغییر میکند) در حالی که همین کفش در نمایندگی اکو در پاساژ گلستان شهرک غرب با قیمت تقریبا نزدیک به 2 میلیون تومان فروخته میشود.

این نوع کفش دارای آستر و هواکش است که دو امکان تنفس پا و راحتی پوشیدن آن را فراهم میکند. با وجود تقاضای زیاد، هر شرکتی که به تولید کفش مشغول است، چند مدل کفش پیاده روی تولید میکند. برای هر ورزشی که در آن از پا استفاده شود، کفش مخصوصی نیز طراحی میشود. به هر صورت ممکن است مواردی وجود داشته باشد که شما باید برای مدت طولانی پیادهروی کنید. همچنین برای راه رفتن طولانی و دویدن در مواقع نیاز بهتر عمل میکنند. کفشهای مارک دار خارجی اغلب دستهبندی متفاوتی برحسب نوع فعالیت ورزشی دارند، برای مثال، برای دویدن، برای پیادهروی، برای بدنسازی، برای ورزشهای استقامتی و موارد دیگر، کفش مخصوصی طراحی و تولید میکنند.

حتما به قسمت زیره کفش توجه کنید لذا اکثر کمپانیهای معتبر لوگوی خود را روی زیره کفش درج میکنند. در سال ۱۹۴۸ و در اولین مسابقه فوتبال تیم ملی آلمان غربی پس از جنگ جهانی دوم ، اکثر بازیکنان این تیم کفشهای پوما به پا داشتند. وی با کمک برادرش رودولف در سال ۱۹۲۴ کار تولید کفشهای ورزشی را آغاز کرد. شرکت سیفتی جاگر در سال ۲۰۰۱ در زمینه تولید کفشهای ایمنی شروع به کار کرده و تا به حال بیشتر از ۵۰ سال است که در این زمینه فعالیت دارد و توانسته پیشرفتهترین کفشهای ایمنی را تولید کند. مارال چرم با همت و تلاش سید جلال و جواد حسینی خواه در سال ۱۳۷۴ در کارگاهی واقع در پاساژ عزیزی گوهردشت کرج،با هدف ایجاد یک برند ایرانی در حوزه تولید محصولات چرمی،آغاز به کار کرد.و اینک پس از گذشت تقریبا ربع قرن تجربه در زمینه محصولات چرمی توانسته است بیش از ۵۲ شعبه زنجیره ای در سراسر ایران و چند شعبه بین المللی در کشور هایی مانند ایتالیا،سوئیس،استرالیا،قزاقستان و گرجستان را افتتاح نماید و در این راستا بیش از ۴۰۰ نفر اشتغال مستقیم و ۲۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم ایجاد نماید.

مطمئنا یکی از عواملی که سبب شد ونس تا این اندازه پیشرفت کند تولید کفش هایی مخصوص اسکیت سواران بود و این کار را با کمک اسکیت سواران حرفه ای انجام داد و سبب شد که کفش هایی کاملا مناسب ورزش اسکیت بورینگ تولید کند. به همین دلیل برای استفاده روزمره مناسب تر هستند. این مدل از اولین سری کفش هایی است که در قسمت هایی از آن از چرم استفاده شده است که همین موضوع سبب افزایش دوام این کفش های بسیار افزایش یابد. لباس هایی با رنگ های لیمویی ، صورتی ، قرمز ، یاسی ، سبز و آبی آسمانی رنگ هایی هستن که از گذشته طراحان توجه ویژه ای داشتن ، فیلا با طراحی کلاسیک و کالکشن “White Line ” خود را از دیگر طراحان لباس ورزشی متمایز کردن و با سبک کلاسیک وارد دنیای ورزش کرد. کفش مناسب ورزش دو، بر خلاف کفش مخصوص ورزش های دیگر، ظاهری زیباتر و عامه پسندتر دارد.