بله. پا ، قلب دوم است

در این مقاله درباره برندهای معتبر کفش ایمنی خارجی صحبت خواهد شد. اما حراج کتونی اورجینال با قیمت مناسب و ارزان از سوی برخی از فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر و نمایندگی های پخش آن انجام می شود و به صورت عمده و تکی به خریداران در سراسر کشور پخش و توزیع می شود. واردکننده گان زیادی از کشور چین اجناس خود را با عنوان پخش عمده کتونی از ویتنام یا پخش عمده کتونی اورجینال عرضه می کنند. گروه استانها- رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان گفت: امسال بازار کفش های زمستانی در همدان خوب نبوده و بیشتر اجناس بر روی دست فروشندگان مانده است. از دیگر تولیدی های ارزان در ایران تولیدی کفش ارزان در مشهد است که کیفیت خوبی از نظر جنسی ندارند ولی شاید تمیز تولید شوند، اما تولیدی کفش اسپرت ارزان بیشتر در پایتخت و اطراف آن وجود دارند.

تولیدی کفش اسپرت نایک می تواند کتانی های های کپی که بسیار با کیفیت هستند تولید کند اما اغلب این تولیدی ها از جمله تولیدی کفش ارزان در تهران محسوب می شوند. تولیدی کفش اسپرت اسلامشهر اغلب بزرگتر از تولیدی کفش اسپرت نایک و سایر برندهای کپی در بازار تهران هستند و بیشترین کارخانه تولید کفش کتانی در شهرستانهای اطراف تهران واقع گردیده اند. رئیس انجمن صنفی کارفرمایی کفش و صنایع وابسته ایران از هدفگذاری برای تولید یک میلیارد جفت کفش خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد هستیم که بخشی از کپی کالاهای خارجی که در بازار ایران با عنوان کالای خارجی هایکپی فروخته میشود، در داخل تولید شده و فقط برند خارجی دارد.

صراط: قیمت یک جفت کتانی دست دوم خارجی به اندازه دو گرم طلا یا یک سکه گرمی آب میخورد! در هر کارتن فروش عمده کفش اسپرت خارجی تعداد ۲۴ جفت کتانی در ۴ رنگ وجود دارد در حالی که در هر کارتن از کتونی ایرانی ۱۲ جفت و تک رتگ می باشد. فروش عمده کفش خارجی متفاوت از فروش عمده کفش ایرانی است به عنوان مثال یکی از این تفاوت ها تعداد و رنگ بنذی موجود در کارتن هاست. چرا که حتی این نوع از کتونی های اسپرت متاسفانه با بسیاری از محصولات تولیدی کفش اسپرت نایک و آدیداس در ایران تفاوت چشم گیری دارند. اگر میخواهید در محیط کاری خود امنیت پاهای خود را چند برابر کنید پیشنهاد میکنیم که از کفش ایمنی اسکچرز استفاده کنید کیفیت محصولات تولید شده این برند تضمین شده است. هرچند در برخی از مدل های با کیفیت و گران قیمت ایرانی ممکن است کتونی هشت جفتی نیز تولید و عرضه شود.

چراکه مش با داشتن روزنه هایی در خود به خوبی هوا را از خود عبور داده وسبب ایجاد محیطی به نسبت خنک در این کتونی اورجینال میشود همین امر نیز مانع از تعریق بیش از اندازه پا شده و موجب افزایش رضایت مندی شما میشود. کافی است برای خرید و داشتن کفشهای متنوع مردانه با رنگ مورد نظرتان و قیمت ارزان، حراجهای میان فصل و پایان فصل را دنبال کنید تا بتوانید کفش مردانه ارزان شده را از برندهای اصل بخرید و با بهترین کیفیت خریداری کنید. بسیاری از دوندگان و ورزشکاران معروف و موفق از کفش اسکچرز استفاده میکنند و همین موضوع نیزمیتواند دلیل قابل قبولی بر کیفیت تولیدات این برند باشد. کیفیت کفشهای ایمنی برند التن مثال زدنی هستند زیرا از مرغوبترین مواد اولیه تولید میشوند و به همین دلیل طول عمر بسیار بالایی دارند و زمان زیادی از پاهای شما محافظت میکنند.