بله. پا ، قلب دوم است

برای این موضوع لازم است انواع کفش مردانه را بشناسید و در مورد اینکه کدام یک نیاز شما را به خوبی برطرف میکند، تحقیقات لازم را انجام دهید. در اینترنت تحقیقاتی انجام دهید، بررسیها، بازخوردها و موارد دیگر را مورد کاوش قرار دهید تا مدل مورد نظر خود را خریداری کنید. این کفش وزن سبکتری نسبت به دیگر کفش های ورزشی دارا بوده و برای حرکات کششی در قسمت زیر کفش دارای برآمدگی هایی بود. به پاهای خود نیز اهمیت دهید، هیچ پوششی دیگر همانند کفشها، یار و همدم شما نیستند. در هر صورت، به هر نوع ویژگی کفش اهمیت دهید، از جنس گرفته تا ظاهر، هر مشخصه نمایندهای از آن چیزی است که به دنبالش هستید. طراحی منحصربه فرد در کنار دوام بالا و همچنین ست بودن با هر نوع استایلی، از مهمترین مشخصات این مارک هستند. داکرز (DOCKERS): استفاده از بهترین متریال ساخت بوت و داشتن طراحی کلاسیک، از مشخصات مهم برند آمریکایی داکرز است.

در آنجا او پیشنهادی به یک شرکت سازنده کفش ژاپنی ارائه داد و برای آنها نوشت که کاری خواهد کرد تا این شرکت بتواند با بهترین برندهای آلمانی به رقابت بپردازد. مدیرعامل کنونی شرکت MOTOI OYAMA است و درآمد خالص آن تا دسامبر ۲۰۱۶ میلادی بیش از ۱۰ میلیارد ین ژاپن برآورد شد. پیشنهادات او سالها نادیده گرفته شدند ، به همین جهت او تصمیم گرفت از ژاپن کفش وارد کرده و در منطقه محلی خود آن کفش ها را بفروشد. پس از سال ها تلاش در سال ۱۹۷۱ ، تولید اولین کفش ورزشی خود را آغاز کردند. رادلف «رودی» داسلر نیز پس از پایان مدرسه به پدرش در کارخانه تولید کفش پیوست. پس از بررسی که در گوگل ترند انجام دادیم متوجه شدیم با اختلاف زیاد کفش نایک از سال گذشته تا به امروز محبوبیت بالاتری دارد و بقیه برندها تقریبا در یک رده محبوبیت دارند که نتیجه در عکس زیر مشخص می باشد.

فیل نایت سعی کرد نخستین موجودی کفش هایش را به مربی سابقش باورمن بفروشد ، ولی متوجه شد باورمن تمایل زیادی به شراکت در این زمینه با او دارد ، به همین دلیل آنها تصمیم به شراکت برابر گرفتند. قیمت بالا نشانگر این نیست که شما قادر به خرید آنها نخواهید بود. در بخش برندهای خارجی نیز میتوان به کفش مردانه اکو، کلارک و نایک اشاره کرد که به دلیل کیفیت بالا بین کارمندان اداری، آقایان مجلسی پوش و ورزشکاران محبوب هستند. کفش آل استار JP ، در سال ۱۹۳۵ وارد بازار شد ( jack purcell ) ، در ابتدا این کتانی ها طوری طراحی شده بودند که از پاها در زمین بدمینتون مراقبت کامل کنند ، در سال ۱۹۷۰ همزمان با محبوب شدن این مدل کتانی در بین مردم ، آقای کانورس تمام حقوق جک پرسنل را از کمپانی گود ریچ ( کانادا ) خریداری کرد.

اکثر برندهای محبوب در ایران که خانم ها می پسندند چرم هستند. مأموریت خالقان برند درسا، تولید محصول باکیفیت و بانام ایرانی بود که در جهان شناخته شود، به همین خاطر تنها هدف آن ها بزرگ شدن متراژ کارگاه تولیدی نبود. برند نیو بالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید کنندگان بزرگ پوشاک ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی و اسپرت در آمریکا است. کفش ونس مدل Slip Ons در سال ۱۹۸۲ تولید شد. ملیت این برند آمریکایی است و در سال ۱۹۱۷ متولد شد. نگران نباشید، سعی کنید در برخی زمان که فروشگاههای اینترنتی و یا نمایندگیهای برند بزرگ در داخل شهر، طرحی با «حراج آخر فصل» دارند را برای خرید کفش ارزانتر هدفگذاری کنید. همچنین از توضیحات و مارکهای خارجی که ما در بالا معرفی کردیم نهایت استفاده را ببرید. از آنجا که اکثر فعالیت ما خارج از خانه و بوسیله پاهایمان انجام می شود آیا از برند کفش مناسبی استفاده می کنیم ؟