بله. پا ، قلب دوم است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد : غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت : این پرونده شامل 360 ثوب انواع پوشاک زنانه و 1480 جفت کفش خارجی قاچاق می باشد که پس از بررسی مستندات و مدارک موجود و انجام مراحل دادرسی در شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی یزد ، عاملین تخلف به پرداخت مبلغ 650 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت و ضبط کالاهای مکشوفه محکوم شدند . چرم نگار در سال ۱۳۷۱ با مدیریت قادر فتاحی در زمینه تولید صنایع دستی و نقاشی روی چرم شروع به کار کرد و در سال ۱۳۷۵ با توجه به نیاز بازار انواع کیف های زنانه و مردانه چرم طبیعی را با طراحی اصیل ایرانی به محصولات خود افزود.وجود تنوع و ایجاد طرحهای ابتکاری و خلاقانه می تواند راز ماندگاری چرم نگار باشد.

این برند نیز کیف و کفش زنانه و مردانه با کیفیتی می سازد. متاسفانه این برند معروف در ایران نمایندگی ندارد اما مدلهای آن را میتوانید در مغازهها و کفاشیهای منیریه پیدا کنید اما فراموش نکنید که در خرید تان، هیچ تضمینی بابت اصلی بودن کالا وجود ندارد و از آنجایی که نظارت و کنترل بر روی قیمتهای این مدل کفشها نیست، امکان پرداخت هزینههای گزاف آن هم در قبال کفش تقلبی بسیار زیاد است. در سالهای گذشته تایوان، فرانسه، لبنان، هنگکنگ، تایلند، کره از جمله بازارهای صادراتی کفش به ایران بودهاند. 5 استاد، طب فیزیکی و توانبخشی، گروه طب فیزیکی و توانبخشی، دانشکدۀ طب فیزیک و توانبخشی، دانشگاه علوم پزشکی ایران. را برای همه گروه های سنی طراحی،تولید و روانه بازار های داخلی و بین المللی نماید. بازار میکند و در اختیار ملت قرار میدهد.

تبلیغات آنبه طور گسترده در شبکه های اجتماعی ، اینترنت و.. یکی از برتری های کفش های ونس در زمینه ی اسکیت سواری چسبندگی بالایی است که در قسمت پشت پا به وجود می آورد که سبب می شود شما بتوانید راحت تر اسکیت را کنترل کنید و حرکات نمایشی را راحت تر اجرا کنید. در سالهای ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۵ شرایط بازار کشور با افت و خیزی نسبی همراه بوده و در نهایت نه رشد آنچنانی را تجربه کرده و نه کاهش قابل توجهی داشت. کفش مردانه توسط برندهای مختلفی در سراسر دنیا تولید و به بازار عرضه میشود. فایرمن پیشبینی کرد که با افزایش میزان فروش ، درآمد آنها سه برابر شود ، ولی تلاشهای گسترده او برای نوسازی شرکت برای مقابله با شرکت نایک و نیل به پیشگامی در بازار با اقبال مواجه نشد و پارهای مشکلات در رابطه با قیمت بالای محصولات ریبوک ظاهر گردید.

دو سال بعد فروش کفشهای نایک به ۷۵۰ میلیون دلار افزایش یافت ، ولی ریبوک ۱۲۲ میلیون دلار بهدست آورد. درخواست مردم نیز برای چنین کالاهایی افزایش خواهد یافت. برای تهیه کفش مردانه فارغ از انواع مدلی که دارد، موارد متعددی باید در نظر گرفته شود؛ اهمیت به جنس و راحتی کفش، بررسی مدل زیره و پاشنه و سایز بندی متنوع از مسائلی است که هنگام خرید و تهیه کفش مردانه باید به آنها دقت کرد. یکی از مهمترین نکات این است که نوع واکس را براساس نوع و جنس کفش خود برای مثال چرم مصنوعی، چرم طبیعی، کفش کوهنوردی و غیره انتخاب نمایید. رویهای که در کفش ایمنی التن به کار میرود از جنس چرم آبگریز گاوی است و زیره آن معمولا از جنس TPU ضد لغزش است که برای محیطهای لغزنده نیز مناسب است.