بله. پا ، قلب دوم است

شما باید بدانید که محصولات ونس فقط محدود به کفش و کتانی نمی شود و این برند در زمینه تولید کیف ، کفش های مخصوص برف یا بوت ، تیشرت ، هودی ، اسکیت بورد و لوازم موج سواری نیز فعالیت بسیار خوبی دارد. آنها توانستند با تیم های مختلف مانند تیم های فوتبال برزیل و تیم های فوتبال مردان و زنان آمریکا برای تولید لباس و لوازم ورزشی قرارداد ببندند. در سال ۱۹۹۵ هزینههای عملیاتی شرکت افزایش یافت و برند ریبوک پذیرفت که بخشی از افزایش هزینهها ناشی از عقد قرارداد با ستارگان ورزشی و پرداخت پارهای از هزینههای مسابقات است.

در سال ۱۹۸۷ ارزش سهام نام تجاری ریبوک در صنعت کفشهای ورزشی به لحاظ فروش ۴٫۱ میلیارد دلار از رقیب اصلی خود یعنی “نایک” بالاتر رفت ، ولی پس از مدتی سرعت رشد فروش لوازم ورزشی ریبوک کم شد و در سال ۱۹۹۰ فروش شرکت نایک نسبت به ریبوک افزایش یافت. پس از آن نایک به طراحی لباس و دیگر لوازم ورزشی نیز مشغول شد. اما در آن زمان برق در شهر آنها قطعیهای متناوب داشت و این دو برادر مجبور بودند از پدالهای تولید برق (چیزی شبیه به تولید برق با دوچرخه) روی آورند تا بتوانند تولید در کارخانه کوچکشان را ادامه دهند.

در سال ۱۹۸۵ طراحان نایک یک کفش ورزشی مخصوص برای تازه کاری در NBA به نام مایکل جردن طراحی کردند که با افزایش محبوبیت خود به فروش کفش های ورزشی نایک کمک کرد و این برند توانست به رکورد جدیدی در فروش دست یابد. این کفش ورزشی در سال ۱۹۷۲ به بازار عرضه شد. هر چند در آغاز کسب و کارشان به کندی پیش می رفت ، ولی آنها در سال ۱۹۶۵ توانستند میزان فروششان به ۲۰۰۰۰ دلار رسید. در سال ۱۹۹۶ این برند دوباره با یک تازه کار ورزش گلف به نام تایگر وودز به مبلغ ۵ میلیون دلار در سال قرارداد بست و با موفقیت افسانه ای تایگر وودز بر محبوبیت و فروش برند نایک افزوده شد. در ماه مارس سال ۲۰۰۰ کارگران صنعت پوشاک سایپانیایی از تامی و ۲۰ شرکت تولیدکننده لباس دیگر به دلیل بدرفتاری با کارگران شکایت کردند.

طی ۱۵ سال گذشته قلمرو فعالیت برند پارینه چرم، طراحی و تولید انواع محصولات چرم، اعم از کیف چرم اداری مردانه، کیف چرم دوشی مردانه، کیف کتی چرمی مردانه، کیف پول چرمی ، کیف جیبی چرمی، کیف کمری، علی الخصوص ست چرمی مردانه و زنانه بوده که مشغول تأمین هدایای چرمی شرکت ها، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی بوده که در اصطلاح عامه به آن هدایای تبلیغاتی می گویند.محصولات تولیدی این برند دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و به لحاظ تعداد و تنوع بسته بندی علی الخصوص طراحی انواع ست چرم مردانه و زنانه مورد استقبال گسترده شرکت ها و سازمان ها واقع شده است و طی ۱۵ سال افتخار خدمتگزاری به هزاران شرکت ایرانی را در کارنامه دارد. اینطور که پیداست ورزشکاران از گذشته تاکنون دست خوش تغییرات زیادی شده اند و همانطور که می دانید تنیس ورزشی است که در آن ظاهر شما نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و شاید این مورد در ورزش های دیگر کمتر دیده شود.