بله. پا ، قلب دوم است

لباس هایی با رنگ های لیمویی ، صورتی ، قرمز ، یاسی ، سبز و آبی آسمانی رنگ هایی هستن که از گذشته طراحان توجه ویژه ای داشتن ، فیلا با طراحی کلاسیک و کالکشن “White Line ” خود را از دیگر طراحان لباس ورزشی متمایز کردن و با سبک کلاسیک وارد دنیای ورزش کرد. اکنون بخش قابل توجهی از وقت و سرمایه شرکت های تولید محصولات ورزشی ، به شناخت آناتومی بدن انسان و نیازسنجی مخاطبان در سطوح مختلف از افراد عادی تا ورزشکاران حرفه ای مرتبط است که این وظیفه را آزمایشگاه های تخصصی طراحی و توسعه محصول این شرکت های ورزشی انجام می دهند.

این کمپانی که درابتدا تنها ۳ کارمند داشت ، الان بیش از ده هزار نفر کارمند دارد و اون ۱۵۰ دلار سرمایه اولیه الان به بیش از ۶٫۴ میلیار دلار تبدیل شده است. این برند ، شرکت چند ملیتی بین المللی است و اکنون که بیش از هفتاد سال از تاسیس آن می گذرد ، با در اختیار داشتن بیش از ۸ هزار پرسنل (یک دهم پرسنل NIKE) در سراسر جهان ، یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کتانی های ورزشی به شمار می رود. سازنده این برند یعنی Tommy Hilfiger در دهه ۱۹۶۰ میلادی به کمک شخصی دیگر اولین مغازه پوشاک خود را با نام محلی برای مردم در شهر نیویورک ، با یکی از دوستانش تاسیس کرد. این برندها نیز در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل برای خرید وجود دارند. این مدل کفشها مدت زمان طولانی در پا هستند و به همین دلیل باید کاملا راحت و سبک باشند.

امروز پرطرفدارترین مدل ها از شناخته شده ترین برندهای جهان رابه همراه نکات مفیدی درباره انتخاب کفش ورزشی مناسب مرور میکنیم. برای مثال کفش مردانه نوین چرم به خصوص مورد توجه و پسند آقایانی است که به دوام و شیکبودن کفش، به صورت توامان اهمیت میدهند. بهتر اسـت در پایان روز کـه پا در بزرگ ترین حالت خود قرار دارد، همراه با جوراب مناسب کـه نه بسیار نازک و برای خرید کفش اقدام کنید. گاهی این فشار بدلیل درست بسته نشدن بندهای کفش ورزشی اسـت. در بعضی افراد کف پا انحنای بیشتری دارد ودر برخی افراد این انحنا کمتر اسـت. کفش طبی در بین انواع مدل های کفش مردانه طرفداران خاص خودش را دارد. اگر به دنبال یکی از بهترین مارک ها برای خرید کفش های پیاده روی هستید ، برند اسیکس را در نظر داشته باشید که هم چون مدلهای پیاده روی نایک ، مخاطبان زیادی دارد.

اگر تجربه استفاده هر کدام از این کفش ها را دارید لطفا در قسمت نظرات بنویسید تا دیگر دوستان از این تجربه های ارزشمند استفاده کنند. از سال ۱۹۲۱ یک بسکتبالیست به نام چاکتیلور که در کارخانه کفش کانورس هم مشغول به کار بود شروع به تبلیغ برای کفش آل استار کرد و در حدی در این مسیر شناخته شد که در سال ۱۹۲۳ برچسب گرد لاستیکی آل استار را به قسمت مچ کفش اضافه کرد و نام خود را بر روی آن نوشت این کفش از آن سال به نام کانورس آل استار چاک تیلور شناخته شد. کفش مردانه سه کاربرد عمده دارد: یکی برای پوشیدن سر کار، دیگری برای پوشیدن در مجالس و مهمانیها و آخرین دسته کفش ورزشی برای انجام بدنسازی، دویدن و غیره. کفشهای مناسب برای حضور در فضای کاری و اداری که با ست لباس رسمی و کت شلوار تکمیل و ست می شود. مجموعه چرم آرا تولیدکننده محصولات چرم طبیعی با بیش از ۳۵ سال سابقه کاری در ایران است.