برچسب ها – کفش نوزاد

طبیعی است که بین دوپا اختلاف اندازه وجود داشته باشد؛ بنابراین کفش را بر اساس پای بزرگتر انتخاب کنید. توجه داشته باشید که نوزادان از نظر سایز معمولا بین یک تا نیم سانت تفاوت بین هر دو پای خود داشته و در نتیجه بهتر است که کفش انتخابی کمی از سایز اصلی پای آنها بزرگتر باشد. بهتر است هر ماه اندازه بودن پاپوش یا کفش را چک کنید تا از اینکه هنوز کفشها برای پای نوزاد مناسب است یا نه مطمئن شوید. نی نی لند با تنوع بینظیر علاوه بر آنکه بهترین انتخابها را برای شما دارد، در انتخاب اندازه درست البته انتخاب جنس درست هم شما را راهنمایی میکند. به مادری هم که برای اولین بار مادربزرگ میشود نمیتوانیم بگوییم برای نوه عزیزت سیسمونی کامل نخر؛ اما خریدن کفش نوزاد واقعاً یک هنر است. در این صفحه ابتدا شیوه پرداخت را انتخاب و سپس در قسمت میانی صفحه و در کادر کد تخفیف، کد را وارد کرده و دکمه اعمال را بزنید، تا مبلغ تخفیف کم شود و در نهایت با کلیک بر گزینه پرداخت و ثبت نهایی سفارش، خرید خود را کامل نمایید.

ابتدا وارد صفحه فروشگاه دیجی کالا در سایت موپن شده و بر روی کوپن مدنظر خود کلیک کنید. بعد از مطالعه توضیحات کد بر روی “کپی کنید” کلیک نموده و سپس با فشردن دکمه “خرید کنید” وارد سایت دیجی کالا شوید. که برای مواجه نشدن با این خطاها کافیست قبل از خرید تمام شرایط کد تخفیف را به دقت مطالعه کرده، سپس اقدام نمایید. اگر کد را درست وارد کردهاید و همچنان با این خطا مواجه میشوید به این معنی میباشد که بازه زمانی یا سقف استفاده از آن به اتمام رسیده است. هرچند برای مورد اول حتما بررسی کنید که کد را درست وارد کردهاید یا خیر. ابتدا برای اینکه بدونید از اول چند تا زنجیره ببافید عرض کفش رو از طول اون کم می کنید، به اون تعدادی که میمونه زنجیره می زنید. در خصوص زیره کفش نوزاد نیز ذکر این نکته لازم است که بعضی از آنها زیرهای از جنس رویه دارند و بعضی دیگر زیرههای جداگانه از جنس فوم، PU و لاستیک دارند.

باید این نکته را یادآور شد که اگر کد تخفیف شما مربوط به اپلیکیشن است، تمام مراحل فوق را در اپلیکیشن دیجی کالا انجام دهید. اما یک نکته منفی خرید پاپوش نوزاد یا کفش چسبی این است که امکان دارد کودک شما نحوه بازکردن آن را به سرعت یاد بگیرد و وقتی حواستان نیست کفشهایش را دربیاورد. اما وقتی کفش میپوشد، کف کفش باید از افتادن او جلوگیری کند. به عنوان مثال فرزند خردسال 0-6 ماه سایز کفش یا صندل امریکایی ( US ) آن می شود 1/2 و سایز اروپایی ( EUR ) کفش و صندل یا پاپوش آن می شود 16/17 که هر دو این سایزها طول کف پای کودک آن 11 سانتیمتر است.

هنگام خرید کفش نوزاد فارغ از زیبایی و جنسیت نوزاد دو مسئله مهم، اول جنس کفش و لایه داخلی آن است. لازم به ذکر است که کدهای تخفیف غیراول دیجی کالا را اغلب با نامهایی چون: کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان، کد تخفیف 40 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا بالای 600 تومان، دیجی کالا تخفیف 50 درصد، کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا رایگان، کد تخفیف خرید دوم دیجی کالا، کد تخفیف خرید دوم از دیجی کالا، کوپن خرید دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا برای خریدهای دوم، کد تخفیف بدون محدودیت دیجی کالا، کد تخفیف سایت دیجی کالا، تخفیف 70 درصدی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا امروز، کد تخفیف دیجی کالا بدون شرط حداقل خرید، کد تخفیف غیرسوپرمارکتی دیجی کالا، کوپن تخفیف غیر اول دیجی کالا، کد تخفیف برای دیجی کالا، کد تخفیف محصولات دیجی کالا و کد تخفیف دیجی کالا ویژه تمام کاربران مشاهده میکنید.