ایرانیها چقدر کفش خارجی میخرند/ کدام کشورها پا در کفش ایرانی میکنند؟

3. هر محصولی را می خواهید انتخاب و بعد صحفه را بالا بکشید… ادغام آدیداس با ریبوک در ژانویه سال ۲۰۰۶ را میتوان فصل جدیدی در تاریخ ریبوک دانست. مدیران آدیداس پس از خرید علامت تجاری ریبوک نام این شرکت تجاری را تغییر ندادند و فقط تکنولوژی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات علامت تجاری ریبوک جایگزین کردند ، زیرا نمیخواستند با این اقدام بازار فروش خود را از دست بدهند. به گزارش آناج، همین تابلوی کوچک در بازار تبریز انقلاب بر پا کرده و طی یک ماه گذشته بیش از ۴۰۰ فروشگاه را مصمم میکند که بازار بحرانزده تولید داخلی را از دست کفش خارجی و قاچاق نجات دهند. اما از آنجایی که تبریز مهد ابتکارات انقلابی است، با تصمیم رئیس اتحادیه تولیدکنندگان کفش، فروشگاههایی که فقط جنس ایرانی میفروشند مزین به تابلوی کوچکی با عنوان «با افتخار فقط اجناس ایرانی میفروشیم» شدهاند.

ایران اکونومیست- مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت گفت: با ایجاد محدودیتهای وارداتی، بستر مناسبی برای حمایت از تولید ملی فراهم شده و بخش عمدهای از تولیدات داخلی پوشاک و کفش جایگزین محصولات خارجی شده است. برای شناسایی انواع کفش های ایمنی و نوع کارایی آنها از کدهایی استفاده میشود که این کد ها مختص ایران نیست مانند EC. افراد ساده پسند می توانند طرح های این کفش ها را انتخاب کنند و افراد مدرن می توانند کفش های بروز را انتخاب نمایند که با طرح ها و رنگ های مدرن طراحی شده اند می توان گفت بانه هر نوع ایده و نوآوری را در کتونی های خود به کار برده است و از هیچ چیز دریغ نمی کند و هر روز با تغییر مد ، خود را نیز تغییرمی دهد و سرعت تغییر این برند بسیار بالا است و به همین دلیل افراد زیادی را به خود جذب می کند.

این کفش ها مناسب هر نوع مکانی از جمله خیابان میباشد استایل خیابان به پوششی گفته میشود که برای استفاده ی روزمره مورد استفاده قرار میگیرد و مختص جای خاصی نیست . طراحان بهترین برندهای جهان هم گاهی از نوستالژی برای جذب کردن مردم به تولیدات خود استفاده می کنند . تمامی افراد میتوانند به راحتی با یک جستوجو در اینترنت بهترین کفش ها را پیدا و خریداری کنند فقط کافیست به seaches related to گوگل مراجعه و بهترین و به صرفه ترین خرید عمده خود را انجام دهند و درب منزل تحویل بگیرند. بهترین و جدید ترین مدل های کتانی اسپرت و طبی و… که یکی از معروف ترین برند های کتونی در سراسر جهان کتونی های خارجی هستند که این روز ها بسیاریاز مردم دنبال جنس خارجی با کیفیت میگردند. ۲ – راه ساده تر اینکه ما از هر برند ۴ مدل (زنانه و مردانه) از پرفروش ترین کتانی امسال را به شما معرفی می کنیم تا با خیال راحت خریداری کنید.

از آنجایی که در حال حاضر برندهای زیادی در زمینه تولید و عرضه واکس فعالیت دارند، به همین جهت سعی کنید از میان واکس های خارجی مختلف برندی را انتخاب نمایید که کیفیت بالایی داشته و شناخته شده است. برندهای خارجی تولیدکننده بوت اغلب سعی بر این دارند تا محصولات خود را بسیار مقاوم، راحت و شیک طراحی کنند. مدتی است که افراد هر روزه به سمت برند های جدید تر مثل پاپوش ها و کتانی ها جذب می شوندو دوست دارند پرچم برند مورد علاقه خود را بالا ببرند . افراد معمولاً در خرید کتونی عوامل مختلفی را در نظر می گیرند مثل جنس و لایه و زیره و رویه و کفی و… استفاده کنند ، این مدل کفش ها را خواهند پسندید . افرادی که دوست دارند کمی از مدل های مدرن و بروز و اسپرت و مجلسی و… یک قدم کوچک لازم است تا تمام کسانی که عِرق ملی دارند دست به کار شوند و کمپین اختصاصی فروش کفش ایرانی راه بیندازند.